Fenerbahçe'den 11 Bin 950 Liralık Derbi Bileti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den 11 Bin 950 Liralık Derbi Bileti

Fenerbahçe yönetimi, Galatasaray derbisine özel paket bilet hazırladı. 11 bin 950 lira değerindeki bileti satın alan taraftarlar, futbolcularla fotoğraf da çektirebilecek.

fenerbahce_6824.jpg

Süper Lig'in 28. haftasında oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin heyecanı şimdiden başladı. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla bir kampanya başlatarak taraftarlardan para toplayacağını duyuran Fenerbahçe yönetimi, kulübe maddi kazanç sağlayacak yeni bir projeye daha imza attı.

Dev derbi için özel bir paket hazırlayan yönetim, bu bileti alan taraftara birçok sürpriz hazırladı.

BİLETİ ALANLAR FUTBOLCULARLA FOTOĞRAF DA ÇEKTİREBİLECEK

Bileti alan taraftarların yararlanacağı bazı avantajlar:

*Evden özel araçla stada götürülecek
*Futbolcularla fotoğraf çektirebilecek
*Maçta oynanan top hediye edilecek

fenerbahce_194.jpg

Biletin 1 kişilik fiyat ise 11.950 TL. Sunulan bu paket Türk futbol tarihinin en pahalı maç bileti olarak da tarihe geçecek.

Kralspor

Bileti alan taraftarların yararlanacağı bazı avantajlar:

*Evden özel araçla stada götürülecek
*Futbolcularla fotoğraf çektirebilecek
*Maçta oynanan top hediye edilecek

4.seçenektete yalı çocuğu ful açık deri kıyafeti ile karşılıyormuş parayı verenlere.

Yakında Mehmet Topal, Volkan'ı filan etkinlik adı altında taraftarlara kiralayacaklar para karşılığında. :asd:

Arkadaşlar bir başka konuya da yazmıştım burda da söylüyorum bu kez bunların başına bir gelecek var. Tüm alametler bunu işaret ediyor. Galiba 12 bin TL ye 20 yıllık büyülerinin bozulacağı kahır gecelerini izletecekler. Maç sonu foto çektirecek kimse bulamayıp oturakları kafalarına yiyip yaralanmaları muhtemeldir. Birde böyle düşünsünler.

Bence fena uygulama degil Turkiye'de bu fiyata kibrit kutusu filan satiliyor icerigini bilmem de bizim yonetim de bir sekil yolmali bu kitleyi. Onlar da paralariyla bir sey satin alma mutlulugunu yasarlar boylelikle, ayricalik satilabilir yani.

Üst Alt