Fenerbahçe'den Açıklama: "Marcao diye bir adam var; herhalde milletvekili oldu" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Açıklama: "Marcao diye bir adam var; herhalde milletvekili oldu"

Fenerbahce camiasini kimler temsil ediyor inanilir gibi degil. Benim kardesim, kuzenim, sozlum, can dostum dedigim kisi fenerli. Bu insanlara yazik degil mi? Koc sustu artik calisanlari konusuyor. Her hafta bagirip cagirmak ne demek? Ne bos konusan bir topluluk oldunuz. Cok itici olmaya basladiniz farkinda degilsiniz.

Birde gelmis Marcao'nun ismini veriyor. Nedir bu sizin Galatasaray kompleksiniz kardesim. Ne alip veremediginiz var? Lan dingil herif. Senin Serdar Aziz Donk'a dirsek atmadi mi? Kart gordu mu? Goztepe macinda hakemlere serefsiz kopekler diye bagiran senin oyuncun degil miydi? Kart gordu mu peki? Marcao dokunmaz ise bu durumda Serdar Aziz ne oluyor? Marcao dedigin adam dokunulmaz degil. Basaksehir macinda sozde penaltiya sebebiyet veren MArcao degil mi? Hayir, kameralarin karsisina cikip adaletten bahsederken bunlari ya balik hafizanizdan dolayi unutuyorsunuz ya da haysiyetsiz, onursuz, serefsiz, yuzsuz bir yonetim oldugunuz icin kendi hatalarinizi degil baskalarina bagirmaya tercih ediyorsunuz

Ar damari catlamis derler ya. Ornegi Fenerbahce yonetimi. Butun camia diyemiyorum cunku icinde sevdigim, deger verdigim cok insan var. Bu gidisat hic iyi degil. Bunlar sampiyon olamazsa daha cok utanc aciklamalar dinlemek zorunda kalacagiz diye dusunuyorum.

!! Bir sey daha soyleyecegim. Dokunulmazliktan bahsediyorsan once kendi takimina sonra diger kus takimina bakmani oneririm. Besiktas'ta hak hukuk sereften bahsediyor yillardir ama bu sene onlarda iyi kayiriliyor.

Hoca veya herhangi bir futbolcunun takimdan gitmesinden once dehal bu yonetimin gitmesi gerek. Hic bu kadar korkak pisirik bir GS yonetimi gordugumu hatirlamiyorum ben.
Boyle bes para etmez adamlara hadlerini bildirmezsen senin bir yerlerine eder. Adam hastanede ettiği laflara bak. Ne alakasi var konunun marcao ile.
Ben bunlarda suc bulmuyorum suc bunlara agzini actiranlarda

Sanki birbirinden kopya yapip aciklama yapiyorlar. Hepsi bir olmus GSin sirtindan gecinme derdindeler.
Biz olmasak tepetaklak ucurumdan asagi gidecekler. Camur yaparlar bizi hedef gösterip kendi pisliklerini ve basarsizliklarini örtmeye calisirlar, avrupada basarili olup senelerce fazla takimin gitmesi saglariz ondan gecinip bi zaman sonra bunuda eritirler. Bi gürültü kavga camur sike eziklik bilirler. Bi kerede türk futbolunna katkinz olsun zarariniz degil.

Son düzenleme:
Bu tarz siyasi söylemler Ali Koç’un g*tünde patlar bir müddet sonra.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt