Fenerbahçe'den Açıklama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Açıklama

Cevap: Fenerbahçe'den Açıklama

şimdi bunlar bu sene şampiyon olsa bile mahkeme şikelerini onayladıktan sonra şampiyoblukları bile iptal oluyor:D isterim son haftaya kadar şampiyonluk mücadelesi versin son haftaya bizim önümüzde lider olarak girsin sonrada şikeleri açıklansın bingoo:D inan hepsi tıka basa bakırköyü doldurur:D:D

Bu senaryo guzel.:haha:

Eyvallah Yekta. Zahmet oldu. Siyah siyah iyi gitti. :D

Yalnız bunlar Federasyon olayın ekonomik boyutunu düşünmek zorundadır diyorlar. Bence Federasyon mevzuatı uygulamak zorundadır. İşin sosyal ve ekonomik boyutu niye ilgilendirsin ki Federasyonu?

haberin yokmu federasyon aynı zamanda maliye bakanlığını temsil ediyor ee fenerbahçede bu ülkede 23423 fabrikası bulunan 534235789 tane işçisi bulunan bir kurum:D

melihsabanoglu melih sabanoglu

ve de bugüne kadarki hiçbir fenerbahçe açıklamasında olmayan o cümle bu açıklamada da yok: "fenerbahçe spor kulübü şike yapmamıştır."

korkunun ecele faydası yok uefa demek iyi fırçalamış bunları ya düşecekler ya düşecekler

Bu federasyon Galatasaraaya yaptıgı açıklamayı neden FB ye yapmıyor...Hala bir açıklama bekliyorum..BUnların yaptığı tam bir taraftarlık oluyor...Başlarım böyle federasyona.

ezik fenerli mali simdi de aciklama yapsinsana biz bi aciklama yaptik aninda cevap verdiler bakiyorum simdi sus pus olmuslar

Kuduruyolar yahu hele hele bizim ismimiz geçmiyo ya sinirden kendilerini s....ler nerdeyse:D

Federasyon ekonomik anlamda da büyük resmi görmek ve bu noktadaki sorumluluğun bilincinde bir karara imza atmalıdır. Tüm Anadolu Kulüpleri ve toplum liglerin daha önceden ilan edilen takvimde başlamasını ve milyonlarca insanı ilgilendiren ekonomik yıkımlara neden olabilecek adımlar atmaktan kaçınılmasını beklemektedir.

Hangi toplum lan :mad:

Acaba tff bu açıklamaya ne diyecek çok merak ettim. Oluruna bırakalım eğer beklediğimiz açıklama gelmezse neyin ne olduğu kesinleşecek zaten.

Üst Alt