Fenerbahçe'den Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Açıklama

Cevap: Fenerbahçe'den Açıklama

Galatasaray'ın 5 paragrafta yaptığını 75 paragrafta yapamamışlar.

Twitterde gördüm, begendim.

aynısını ben yazıcakdım :yenieek: şimdi ciddi ciddi okudum büyük bi endişe, yusuf, R gördüm.Bunlar keşke çıksa havuzdan, o zaman görürüz kim neymiş ama, göründüğü gibi gene boş boş konuşuyolar havuzdan çıkmaya .ötleri yemez.Bunu Galatasaray çok rahat yapar, işimize bile gelir ama anadolu kluplerinide kalkındırmak lazım bi yerde.

yalnız zat kelimesi ne koymus sikeçilere :):) surekli tırnak içinde kullanmaya calısmıslar ama berememişler:)

Bir sitede boyle bir yorum okudum acayip hosuma gitti ve paylasayim dedim.

"BU KADAR UZUN YAZMASAYDINIZ ÖZET OLARAK GALATASARAY IN TAKTIĞI KAPAĞI ÇIKARTMAK İÇİN SAÇMALIYORUZ DESEYDİNİZ YETERDİ"

Aklandığımız davayı ısıtıp ısıtıp, ama kayıp bir milyon ne olacak yea xD diye önümüze koyanların, 6 yıl hapis hükmü aldıkları davayı sözde şike davası diye nitelendirdikleri açıklama

Çok uzun yazmışlar. Bu şikeci "zat"ları kaale alıp okumaya değer mi yazı? Genelde çok konuşan boş konuşur derler.

Hatta bu süreçte, "Sözde Dostumuz" un, Fenerbahçe ve Türkiye Cumhuriyeti kurum ve kuruluşları yerine kimleri muhatap aldıkları düşünülürse Fenerbahçe’yi muhatap almama kararları bizler ve camiamız için şaşırtıcı ve üzücü olmamıştır...

Buna rağmen Galatasaray Spor Kulübü’nü kağıt üzerinde temsil ettiği düşünülen bazı haddini ve bulunduğu yeri bilmeyen "Zatlar"eliyle; Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı hakkında yapılan açıklamaları, Galatasaray’a mal etmeniz mümkün değildir. Bununla birlikte bu terbiyesizce ve hayasızca yapılan açıklamaların devam etmesi durumunda, en sert cevap, hiçbir zat ve kurum gözetilmeden tarafımızdan ivedilikle verilecektir.

matchfixer gaza gelmi$ apparently

dındırı...dındırı...dındırı...dındırı...dındırı...dındırı...dındırı...dııınnnnnnnnnn...

Kendi kulüpleri üzerinden spekülatif ekonomik kazanç sağlama konusunda uzman olan bazı "Zat"ların, Türk sporuna sağladığı katkılar tartışmasız olan Aziz Yıldırım’ın adını ağızlarına alırken çok daha dikkatli olmaları, yegane tavsiyemizdir. Filozofun dediği gibi; "Savaşın sonunu yalnızca ölüler bilir"

Yarın bir gün takım ismini azizbahçe yaptık diye bir açıklama daha çıkabilir.

12numara nın admini fb.org da işe başlamış heralde seviye dip...

Muhatap olmayın :tiphat:

Sen mahkemece şikeci ilan edildin mi?Evet.Gerisi hava-civa.Bi de Polat Alemdar sözü koymuşlar oraya .lol.

Ben bu yazıyı okuyunca türkçe bilmediğime karar verdim,ne diyor açıklamasını yapacak tercüman var mı,varsa varsa Alex'inki vardır :D

gvfb.jpg

Her zamanki vitesi kullanmışlar.

"Zat" kelimesi acı koymuş adamlara. O kadar açıklamaya rağmen açılan şemsiyeyi çıkaramamışlar; zor ama imkansız değil... Biraz daha uğraşmaları lazım.

Fenerbahçe Divan Kurulu toplantısında, Fenerbahçe'den çok Galatasaray'ı konuşurlar,:lol:

Sitelerinden açıklama yaparlar gene Galatasaray'ı konuşurlar, :lol:

Mahkeme' de savunma yapmalarını isterler bunlar yine Galatasaray'ı konuşurlar, :lol:

Kendi transferlerinden çok Galatasaray'ın transferlerini konuşurlar, :lol:

Forumlarında Galatasaray konuları en hit konudur. :lol:

Ne büyüksün Galatasaray. :ayatollah:

Üst Alt