Haber - Fenerbahçe'den Alkış Açıklaması: "Galatasaray birçok maçı hakemler sayesinde kazandı. Alkış olmayacak tabi!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe'den Alkış Açıklaması: "Galatasaray birçok maçı hakemler sayesinde kazandı. Alkış olmayacak tabi!"

Şu maçı kaybetsek yaz boyu ofsaytımsı falan diye saçmalayacaklar önümüzdeki sene de bunun algısını yapacaklar.Ne yapıp edip kazanmalıyız 7 senedir mi ne içerde kazanamıyomuşuz bunlara karşı berbat bir istatistik bunu da kırmamız lazım artık.Umarım okan hoca motive etmeyi başarır takımı

Ulan hakemlere rağmen kazandı Galatasaray, siz ise hakemlerin ittirmesiyle bu puandasınız şikeciler. Hafta sonu bunlara 5 atacaksınız ulan, lig ikincisini 8taş yapacaksınız.

Uydurdukları haksızlıkların en az 3 katı kollandıkları maç sayarım… en başta ilk yarılar verilmeyen kırmızı kartlar, uydurulan ofsaytlar… artı bizim hakkımız yenen, verilmeyen 7-8 net penaltı, Alanya maçı, vs vs. Yetmedi, sportif açıdan derbilerde golleri yok malların. Kendi hocalarını adam yerine koymayan futbolcuları mı dersin… var oğlu var

Mert'in pozisyonunun görüntüleri maç sonrası çıkmadı mı ortaya? O pozisyon nasıl en kritik hata olabilir, golü atan Mert bile elle oynadım diyor

Alkislamamaniz daha iyi olmuş çünkü alkislaysaydiniz belki ufkunuz açılırdı.Fenerbahce kadar kötü zihniyette yönetilen bir kulüp yoktur.Bunlar başarılı olunca sorun yok Galatasaray şampiyon olunca iftiralar.Bu kulüp Galatasaray paranoyasindan kurtulmadigi sürece iddia ediyorum bir adım ileri gidemez.

Üst Alt