Fenerbahçe'den beIN Sports'a Çağrı: "Tartışmalı penaltı pozisyonunda görevinizi yapın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den beIN Sports'a Çağrı: "Tartışmalı penaltı pozisyonunda görevinizi yapın"

Fenerbahçe, yayıncı kuruluşa tartışılan penaltı pozisyonu üzerinden çağrıda bulundu:

"Ricamız yayıncı kuruluşun soru işaretlerine yer vermeden, bu ve benzeri kritik anların dikkatten kaçmasına sebep olmadan görevini yerine getirmesidir."

1629727103598.png

1629727111896.png

Aslında doğru olanı yapıyor yalı bebesi takıma ve hocaya güvenmediği için her 1 puanın bile kıymetini biliyor algıları kırmak için her yolu deniyor kara propaganda bizim gibi ülkelerde iş yapar

Ya siz ne şey kulüpsünüz. Son zamanlarda Beşiktaş bunların elinden almıştı o bahsettiğim sıfatı ama 2 galibiyet alınca yine aldılar. Yok ne yaparsam yapayım Fenerbahçe nefretim başka hiç bir takım için olmuyor.

Katılıyorum
3-0 lık maçtı
Antalya aşırı mal bir takımdı nazaran kuşlara .

Ama ofside pozısyonunda avantaja bırakılıyormu ,yavşak var neye göre oyna devam dedi o muallak ,penaltı yok diye verdiyse ağır şıçış var zaten
pen6 bilmiom o da yok geldi bazı açı var dio ama sıkıntı istikrar yok ama fenerimiz haklı hemen kızmanın anlamı yok.

attığı golde zaten fauldu sıkıntı yok amtalya tercih sıkıntıları ve genel oyuna karakter koymaları toplam 15 dakikaydı o yüzden bastır victor

pen6 bilmiom o da yok geldi bazı açı var dio ama sıkıntı istikrar yok ama fenerimiz haklı hemen kızmanın anlamı yok.

attığı golde zaten fauldu sıkıntı yok amtalya tercih sıkıntıları ve genel oyuna karakter koymaları toplam 15 dakikaydı o yüzden bastır victor
İlk gol de foul yok bence ,temiz
Ofside ile kesmedi,penaltı vermedi Var
Altayın yaptığı bence penaltı idi

Attila' nın pozisyonunu daha iyi bir açıdan gösterseydin penaltı olacak tı mı demek istemişler.
Tebrik ediyorum bu fair play ruhlarını.....

Üst Alt