Fenerbahçe'den Bir Misilleme Daha! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Bir Misilleme Daha!

Aleksandar_Kolarov2016.jpg

Hem Manchester City hem de oyuncunun menajeriyle bağlantıya geçen sarı lacivertliler, tecrübeli sol beke 3 yıl için toplamda 10 milyon Euro önerdi.
Caner’in gidişinden sonra savunmanın soluna takviye yapmayı planlayan Fenerbahçe, sol bek arayışları çerçevesinde oluşturduğu listenin ilk sırasına Sırp oyuncuyu koydu.

GUARDIOLA, KOLAROV’U DÜŞÜNMÜYOR

Manchester City’nin yeni teknik direktörü Pep Guardiola, Kolarov’u takımında düşünmüyor.

Bu hem Beşiktaş hem de Fenerbahçe için büyük avantaj; ancak İngiliz kulübü ilk planda oyuncunun transferi için 7 milyon Euro talep etti.

Beşiktaş ve Fenerbahçe, Skrtel, Gustavo Gomez gibi pek çok transferde de karşı karşıya gelmişti.

BEŞİKTAŞ, GÖRÜŞMELERİ HIZLANDIRDI

Beşiktaş, M.City’le temaslarını sıklaştırdı.

Transfer bedelini aşağıya çekmeye çalışan siyah beyazlılar, tecrübeli savunma oyuncusunu kiralık olarak kadrosuna katmak için de alternatif bir öneride bulundu.

MARIO GOMEZ’E SOMUT TEKLİF WOLSBURG’TAN GELDİ

Bu arada Beşiktaş, büyük olasılıkla Mario Gomez’le devam edecek. Halihazırda oyuncu üzerinde hakları olan siyah beyazlı yönetim, Alman oyuncunun takıma katılmasını bekliyor.

Gomez, sürekli olarak temsilcisi Uli Ferver ve kendisini Beşiktaş’a getiren Ahmet Bulut’la görüşüyor.

Mario Gomez’e Manchester City ilgi göstermişti, ancak bu ilgi somut teklife dönüşmedi. Golcü oyuncuya teklif getiren tek takım Wolfsburg oldu. Alman takımı ise Beşiktaş’ın verdiğinden daha fazlasını önermedi; çünkü önceki yıllarda bulduğu sponsor desteğine şu anda sahip değil.

Özgür Sancar – Ajansspor

İşe yarayıp yaramaması ayrı konu da çok sağlam oyuncular almaya çalışıyor adamlar. Kolarov acayip bir transfer olur kim alırsa alsın.

Kolarov 2-3 yıl sonra ancak gelir bu ülkeye.. Citynin elindeki en iyi sol bek şüphesiz clichy milichy demeyin bana.. BU adam gidiyorum dese en kötü Southampton-Swansea falan alır Türkiyeye geleceğini sanmam

Saygıdeğer başkanımız Sn. Ünal Aysal beyefendi zamanında kadromuza katacaktı bu müthiş futbol ilahını, 5 dakikada transferi bitirmişti ancak yabancı sınırı.. malesef.

bizde akhisara misilleme yaparız herhalde:mad:milletin almak istediği isimlere bak birde bize senelerce anadolu takımının taarftarı olmak nasıl bir duygu diye merak ederdim bu yönetimle bu merakım bitti sağolsunlar !!!

Kolarovu al sol bacağını çıkar bizim sağ beke koy, şampiyonluk şansımız %50 artar.

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Üst Alt