Haber - Fenerbahçeli Taraftarlara Şok Mahkeme Kararı: Fenerbahçe Yeniden İtiraz Edecek! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçeli Taraftarlara Şok Mahkeme Kararı: Fenerbahçe Yeniden İtiraz Edecek!

Seçim arifesinde tribünlerde bu tarz tepkiler oluşmasın diye dizayn ettiler bence sezonu. Kopmalara mümkün mertebe izin vermeyeceklerdi. Uzun süredir bu hissiyattayım. Deprem ve berbat kriz yönetimi olmasa aynı tas aynı hamam devam ederdi. Şimdi panik halinde saçmalıyorlar. Bu kararların ters tepeceği çok açık. Bundan birkaç ay sonra üzülenler taraftar olmaz.

Sırf fb'ye yapıyorlar diye bu karara sevinemem. Saçmalığın dik alası hatta faşist bir karar. Ayrıca Koç'un eline de ağlama malzemesi veriyorlar. Hiçbir açıdan iyi bir olay değil.

sizin fanatizmden gözleriniz gerçeği görmüyor
keza birine faşizm uygulanıyorsa onun da yanında olmak gerekir
kim olursa olsun

biz faşizme karşıyız
CroppedStalin1943.jpg

Deplasman yasağı konmasının saçmalığını atlatamıyorum. İki takım taraftarı niye karşı karşıya gelsin niye istenmeyen olaylar çıksın. Bu yasak uygulanırsa kayseri taraftarını onurlu duruşa çağırıyorum ve prostesto etmelerini umuyorum

‘SİYASET DE İÇİNDE’
Ali Koç, F.Bahçe takım otobüsünün 2015’te Trabzon’da uğradığı silahlı saldırının faillerinin hâlâ bulunamamasına tepki gösterip, “2011’den beri doyamadılar bizi yemeye. Demek ki biz sistemin parçası değiliz. Faili meçhul bulunmuyorsa, ülkemize saldıran terör örgütüne karşı tek savaşan Fenerbahçe ise; Fenerbahçe’nin mağdur edildiği, haksızlığa uğradığı, maddi manevi çektiklerine hiçbir devlet, hükümet, siyaset ‘Biz bunu nasıl gidereceğiz’ demiyorsa bunlar da işin içindedir” dedi.

1 ay evvel bunları demişti o zmn vites artırması lazım bakalım ne diycek

Üst Alt