Fenerbahçeli Yöneticiler Hakeme Saldırdılar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeli Yöneticiler Hakeme Saldırdılar!

Erman Toroğlu:

"Devre arasında Fenerbahçe yöneticilerinin hakeme küfür ettiği söyleniyor. Eğer o üzerinde Türk bayraklı TFF arması olan hakeme küfür ediliyorsa orada ve TFF, hakeminin namusunu koruyamıyorsa yazıklar olsun."

herifler koridorlarda hakemlere küfrediyorsa ve buna ragmen bizim yöneticiler susuyorsa hic kusura bakmayın
sampiyonluk filan anca hayal olur

2. yarıdaki performanslarıyla değil küfür yemeyi, nefes almayı hak etmeyen mahlukatlar olduklarını ispatladılar zaten. ama cimbombomuzun stadına gelirlerse plaket verebilir bi yöneticimiz kendilerine

ali koçun zamanında hakemleri saraçoğlu stadına kilitlediği haberlerini koyacaktım buraya fakat ne hikmetse googleda çıkmıyor doğru düzgün arama.

Birine ceza gelmez. Sözde orada kameralar var. Hadi görüntüleri yayınlasınlar. Başakşehir'le şampiyonluk maçının olduğu gün Şükrü Hanedar , Fatih Terim , Abdurrahim Albayrak'ın görüntüleri polis kameralarından alınıp paylaşılmıştı. Hadi yapsınlar yine.

Öyle bir kumpas yapıyorlar ki . Şuan 6 puan fark ile önde olmasak mümkün değil şampiyon olamazdık. Onlar da 6 puan farkın kapanmasının zor olduğunu biliyorlar ki böyle çıldırıyorlar. 8 maç var 6 puan geridesin üstelik son maç rakibinle. Böyle hareketler şuan yapar mısın ? Tir tir titriyorlar.

Yönetime iş bilen adamın yanında 3-4 ağzı laf yapan, güzel laf sokan adam alacaksın. Tek işi böyle gecelerde çıkıp ortalığı ve karşıyı maymun edecek. Sus pus efendilik için yanlış ülke...

Daha ne yapacaklar ya. Utanmıyor musunuz diyeceğim ama kimse utanmıyor. Şu olaydan sonra takımı oynatan ankaragücü ekibi de aptal. Takımı sahadan çekerdim ben.

Eşkıya mısınız siz? Nereyi basiyorsunuz?

Bir cift lafım da erman torogluna: daha dün Galatasarayi kötülüyordun. Ne oldu şimdi fenerin alehine yorum yapıyorsun.

Üst Alt