fenerbahçelilerin yavaş yavaş ali koç'a bilenmesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerbahçelilerin yavaş yavaş ali koç'a bilenmesi

Bu fenerliler her şeye at gözlüğü ile baktıkları için bu haldeler.
Ersun Yanal'ı sevmelerinin sebebi nisanda şampiyon yapmış olması. Peki nisanda nasıl şampiyon yaptı? O sezon ne Galatasaray ne bjj zaten rekabet ortamı içinde değildi. Trabzonu hiç saymıyorum. Ee keçinin olmadığı yerde koyuna abdurrahman çelebi derler. 3 rakibin de ortada yokken şampiyon olmak kolay. Rekabet ortamında Ersun yanal standart basit bi hoca olmanın ötesine geçemez.
Ali koç geldiğinde de vizyon len, dünya kulüpleri len, zengin len diye başladılar. Yaptıkları hata ise bu adamın futboldan bihaber bi iş adamı olmasını göz ardı etmeleriydi. İlk sezon kötü gidişin üstüne taraftarın pembe rüyalar gördüğü ersunu da zorla getirmeleri tuz biber ekti. Şimdi gerçeği görecekler mi merakla bekliyorum. Ali koça boşuna bileniyorlar bu kuyuyu kendileri kazdılar.

Dt_p2CPX4AAnMZ-.jpg
Mert adam, koca yürek, çılgın başkan, bu kulübe emekleri var, gitmemeli.​
Bu sene yeni mi bu demeç, yoksa geçen seneki ağlamamı, yoksa şike zamanından kalma mı? Hersene aynı blöf artık bunun haber değeri bile yok gerçi, esniyorum okurken 🤭 😔😴

Cok sanssizlar, bence cok iyi oynamayarak 2 kez sampiyon olduk, bu sene ilk devre yine cok kotuyduk ama hala sampiyon olma ihtimalimiz var. Eger yazin Lemina, Onye gibi isimleri koruyup 2 3 tane kaliteli oyuncu alirsak seneye cok rahat sampiyon oluruz. Bunlar en az 2 sene daha sampiyon olamazlar. AKK'nin bir ustte yazdiklarini Ali Koc varken yapamazlar cunku zaten 2 senesini heba etti. Simdi cok borc var, bize 2 sene verin diyemez, o sansi Ali Koc kaybetti ama istifa edip yeni birisi gelirse, o kisi en az 2 sene kazanabilir. Yapilmasi gereken de cok basit, Avrupa'nin kucuk liglerini bilen yabanci teknik direktor ve scout getirip Onye gibi, Gary gibi 750 - 1 milyon arasi oynayacak 4 5 oyuncu bulacaklar.
Vedat'i 15 milyona satarlarsa
1 tane tecrubeli kaleci,1 tane iyi forvet icin gerekirse bonservis verecekler. Geri kalan para ile kiralik veya ucuz scout
2 tane stoper
Sag bek
Sol bek
Sag kanat
Sol kanat
Gustavo, Kruse ve paralari yetmezse Ozan kalip en az 8 tane transfer yapmalilar. Kale ve forvet mutlaka iyi olmali.

Üst Alt