Fenerbahçe'nin '28 şampiyonluk' Yalanı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yok ya. Ne hakla alacaklar? Iste senin gibileri avlamaya calisiyorlar.
En dogru yorum 9. madde. Gayet anlasilir yazmis.

9- Süper Lig, Milli Küme’nin ardılı değildir. Türkiye Futbol Şampiyonası bir lig bile değildir! Tek ulusal lig Süper Lig’dir. Dolayısıyla “28 şampiyonluğumuz var.” diyemezsiniz; kazandığınız tüm resmi kupaları toplayıp “xx kadar kupamız var.” diyebilirsiniz.
Benim gibiler fb yi rakip olarak görmeyenlerse sonuna kadar haklısın...
Sabırsızlanıyorum bunların 10 Şampiyonluk önlerine geçmeye ve sonra "yetermi lan" demeye...

Bunlar yıldız hesabıyla şampiyonluk sayılarıyla taraftarını oyalıyor. Bu kazmalar da afiyet ile yiyor. Aklı başında olanları çokta sallamıyor bu meseleyi...

ligleri baştan sayalım o zaman. diyorlar ya 100 yıllık kulüpler gazozuna mı oynadı diye e kardeşim 1924tten öncesini niye saymıyorsun o zaman 100 yıllık kulüpler olmuyor mu gazozuna mı oynamışlar?

bu kaypaklar eski şampiyonlükları sayalım ama en çok bizim şampiyonluğumuz olacak şekilde sayalım istiyorlar. ben böyle adice bi rakip görmedim dünyada. boca ilr riverin rekabeti de çok alçakca ama fener bocayı da geçer adilikte

Biz Falcao ve diğer transferlere sevinirken bu tweeti görmemişiz..

hqdefault.jpg

Bunlarda suç yok ki! Suç yalan yanlış konuşmasına rağmen TFF'nin yaptırım yapmaması. Başvuruyu reddedip konuyu kapatacak. Bunlar propaganda yaptıkça basacak cezayı.

Üst Alt