Fenerbahçe’nin 8+6+2 ile Oynaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe’nin 8+6+2 ile Oynaması

birisi bunun sonucunun sadece oyunbaşı 500 bin TL gibi bir yaptırım olacağını söyledi.(konusu geçtiğinde bi porst vardı - bakamadım şimdi tembelliğime geldi)

karttan tek çekim vermiştir koç heralde.

Haluklar bunu çoktan haber yapması lazımdı trasnfer bitiminde - gazetecilik o gün unutuldu sanırım.

Son düzenleme:
5 yıldızla maça çıkmaya çalışma
Şike yapıp ceza almama
Esame listesine kural dışı yabancı yazma
Kulüp başkanlarını ve teknik direktörleri FB kongre üyelerinden seçtirme
MHK başkanlarını organik bağı olan kişilerden atattırma
PFDK zaten Fenerbahçeli hukukçular derneğinden seçiliyor 23 senedir

Bu kadar aleni şikeye rağmen 90+3 Eze olacak yine sonu.

Twitter da kesin lisans listesinin son gününün pazartesi yani yarın olduğunu yazanlar vardı. Böyle bir şey varsa saçmalık tamamen. Transfer dönemi bittiği anda bu iş de bitmeliydi. 1 maçlığına adamlar istediği topçuyu oynatıp sonra lisanstan çıkartacaklar. Yani kent bugün yedek ama yarın liste dışı kalacak, Osayi dönünce Kent yerine o girecek

Federasyonun sitesi güncel değil diye tahmin ediyorum. Bugün 11 yabancı var kadrolarında. Bundan sonraki maçlarında Peres, Osayi, Fred, Becao, King 5lisinden sadece 3'ünü kadroya yazabilirler. 3'ten fazla olursa o maç rakip lehine 3-0 tescil edilir. Öyle 500 bin tl falan değil cezası.

Peres Becao zaten sakat olduğu için onların lisansı iptal etmişlerdir diye tahmin ediyorum. Bir şey çıkmaz yani

Federasyonun sitesi güncel değil diye tahmin ediyorum. Bugün 11 yabancı var kadrolarında. Bundan sonraki maçlarında Peres, Osayi, Fred, Becao, King 5lisinden sadece 3'ünü kadroya yazabilirler. 3'ten fazla olursa o maç rakip lehine 3-0 tescil edilir. Öyle 500 bin tl falan değil cezası.

Peres Becao zaten sakat olduğu için onların lisansı iptal etmişlerdir diye tahmin ediyorum. Bir şey çıkmaz yani
Zajc yedekmiş, askıya büyük ihtimal onu alacaklar. Dediğin 5'liden 4'ü yazılır bence. Ondan açtım konuyu. Becao dönecek diyorlardı da gerçi şimdiye kadar dönmediyse kolpa olabilir.

Twitter da kesin lisans listesinin son gününün pazartesi yani yarın olduğunu yazanlar vardı. Böyle bir şey varsa saçmalık tamamen. Transfer dönemi bittiği anda bu iş de bitmeliydi. 1 maçlığına adamlar istediği topçuyu oynatıp sonra lisanstan çıkartacaklar. Yani kent bugün yedek ama yarın liste dışı kalacak, Osayi dönünce Kent yerine o girecek
öyle bir şey yok, talimatnamede ilk maça çıkana kadar diyor

Bu nasıl is biri çıkıp anlatsin bana bunu? Hala kent ile zajc kadroya yazılmış. Nasil oluyor kardeşim bu işler? Aloooo adalet nerede

Bu nasıl is biri çıkıp anlatsin bana bunu? Hala kent ile zajc kadroya yazılmış. Nasil oluyor kardeşim bu işler? Aloooo adalet nerede
İkinci Transfer ve Tescil Döneminin bitimini takip eden üç gün içerisinde sezonun sonuna kadar geçerli olacak A Takım Listesinin TFF’ye ibraz edilmesi zorunludur.

şöyle madde varmış şimdi okudum.
İlk resmi müsabaka ilk transfer döneminde geçerliymiş

Üst Alt