Fenerbahçe'nin Cezası Açıklandı: Saha Olayları 72.000 TL, Maske Takılmaması 24.000 TL - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Cezası Açıklandı: Saha Olayları 72.000 TL, Maske Takılmaması 24.000 TL

İlk derbide aynı sayıda taraftar almayan yönetim defolsun gitsin!

Bunlara göze göz dişe diş yapmak şart!

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamlar ana avrat küfretti teknik direktörümüze futbolcumuza, her türlü kuralı çiğnediler, cezayı alan Galatasaray kaptanı oldu, Allah belalarını versin

Gerekirse diğer takım taraftarlarıyla işbirliği yapılıp istifaya çağrılmalı bunlar
Ülke futbolu böylesine iğrenç bir hal almamıştı

Bu hafta ilk defa ceza aldim, 24 saatlik. Yillardir bu forumdayim ilk defa ceza yedim, Oda fenerasyona bisey dedim diye, Arda turana iki mac ceza verdiler diye.

Ama bu federasyona artik bir dur denmesi lazim. Su fenere verdigi cezaya bakin ya. Resmen dalga geciyorlar.

İnsanlara stada geliyor ama küfür ediyorlar. Ayıp değil mi! Derbide yaşananlarla ilgili elimizde temsilci raporları var. Sorumluluları Pazartesi günü Disiplin Kurulu'na sevk edeceğiz. İster kulüp olsun, isterse şahıs olsun ceza vermekten asla çekinmeyeceğiz” dedi.

Aynen lan keltoş asla çekinmemişsin çekinsen neler olacak kim bilir.

En sonunda savaş çıkartacaklar... Bu hainleri devirmek bir yana, hepsine soruşturma açmak lazım. Toplumu kin ve nefrete sürüklemekten yargılanmaları lazım. Bizimkiler hala sosyal medyadan bildiri yayınlamaya devam etsin.

çıkıp bunların dilinden konuşulmadığı sürece ince ince işlerini görecek bu şikeciler

ülkenin geldiği hale bak, atar gider yapan ödüllendiriliyor

Üst Alt