fenerbahce'nin düştüğü duruma üzülmek - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerbahce'nin düştüğü duruma üzülmek

Galatasaray'i boyle kek bir sezonda bu hale getiren fatih terim'dir desem katilir misin?
adam akıllı bir tane forvet olsaydı takımda şimdi emperor diye inliyor olurdu burası.

sorun yönetim , faith hoca adanalı hiçbir zaman değişmeyecek.Ona adam akıllı alternatifli kadro sunmazsan sorunlar elbette olur, adamı sinir sitresin göbeğinde bırakırsan olaylar yaşanmaması imkansız.

Kaldı ki siyasi çevrelerin baskısıyla operasyon düzenlendi Galatasaray'a , hala da düzenleniyor.

Cidden üzülen varsa tebrik ederim. Keşke Aziz Yıldırım döneminde yaşasalardı bu rezilliği ki umarım bu yaşadıkları bir son değil de başlangıçtır inşallah.

Bu konudaki duygularımı Kazak Abdal çok iyi ifade etmiş.

Eşeği saldım çayıra
Otlaya karnın doyura
Gördüğü düşü hayıra
Yoranın da avradını

Münkir münâfıkın soyu
Yıktı harap etti köyü
Mezarına bir tas suyu
Dökenin de avradını

Müfsidin bir de gammazın
Malı vardır da yemezin
İkisin meyyit namazım
Kılanın da avradını

Derince kazın kuyusun
İnim inim inilesin
Kefen dikmeye iğnesin
Verenin de avradını

Dağdan tahta getirenin
Mezarına götürenin
Talkınını bitirenin
İmâmın da avradını

Kazak Abdal söz söyledi
Cümle halkı dahleyledi
Sorarlarsa kim söyledi
Soranında avradını

Kazak Abdal

adam akıllı bir tane forvet olsaydı takımda şimdi emperor diye inliyor olurdu burası.

sorun yönetim , faith hoca adanalı hiçbir zaman değişmeyecek.Ona adam akıllı alternatifli kadro sunmazsan sorunlar elbette olur, adamı sinir sitresin göbeğinde bırakırsan olaylar yaşanmaması imkansız.

Kaldı ki siyasi çevrelerin baskısıyla operasyon düzenlendi Galatasaray'a , hala da düzenleniyor.
Abi tamam da kimse fatih terime git tff'ye savas ac demedi ki

Kimse 2-0dan mac verip santraforum yok da diyemez

Yani santrafor buyuk eksik ama aciklanamayacak kadar kotu tercihlerle geldik bu duruma

Abi tamam da kimse fatih terime git tff'ye savas ac demedi ki

Kimse 2-0dan mac verip santraforum yok da diyemez

Yani santrafor buyuk eksik ama aciklanamayacak kadar kotu tercihlerle geldik bu duruma
2-0 lık maçta takımı rolantiye alan taraftar oley oley çektiren taraftar, gol skorunu artıracak olan yegane forveti almayan yönetim.

2-0 lık fener maçında hakem ve var faciası alenen yenen hakkımız.

Zaten yerin dibine battık cimbom'u da olayın içine çekelim diyen bir fenerbahçe , olayları başlatan soldado ve izleyen aydınus.

Fatih hoca 10 maç ceza alacak ne yapmış ?

İstifa diyecekseniz Yönetim İstifa diyeceksiniz , Fatih Hoca'ya en çok veryansın edenlerden biriydim Ünal Aysal döneminde ama şimdi görüyorum ki yönetim zamanında topa tutulup Fatih Hoca korunsaymış , bambaşka bir yerde olurmuşuz.

2-0 lık maçta takımı rolantiye alan taraftar oley oley çektiren taraftar, gol skorunu artıracak olan yegane forveti almayan yönetim.

2-0 lık fener maçında hakem ve var faciası alenen yenen hakkımız.

Zaten yerin dibine battık cimbom'u da olayın içine çekelim diyen bir fenerbahçe , olayları başlatan soldado ve izleyen aydınus.

Fatih hoca 10 maç ceza alacak ne yapmış ?

İstifa diyecekseniz Yönetim İstifa diyeceksiniz , Fatih Hoca'ya en çok veryansın edenlerden biriydim Ünal Aysal döneminde ama şimdi görüyorum ki yönetim zamanında topa tutulup Fatih Hoca korunsaymış , bambaşka bir yerde olurmuşuz.
Yonetim istifa etmeli yaptigi malliklar ortada

Ama burada terim yerinde baska bir hoca olsa coktan gonderilmisti, terim sene sonuna kadar kalsin ama mumkunse transfer falan yapmasin kendi basina. Yine ortasaha alip para yoktu forvet alinmadi diye aglayabilir.

Hasan Ali Kaldırım: "Puan kaybettiğimizde 2-3 gün üzülüyorum. Sonra eşimle farklı şeyler yapıyoruz unutuyorum." :asd::asd:

1544435750818.png

Üst Alt