Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu

Cevap: Fenerbahçe'nin Grubu Bugün Belli Olacak

Nefret ediyorum ama şuan kötüyüz ülke puanında ve seneye direkt gidilemeyebilir. O nedenle yenilirlerse de yenerlerse de zevk alacağım :D

BUrsa ve Trabzondan gelecek paralarla ne kadar katılım bedeli alacak fener ?

Benim de amacım tartışmak değil ama bazı şeyleri görmemiz gerek. Sizin yaşınızda müsait.. Bu avrupa'da karşı takımı destekleme olayını bu ezikler başlattı, o zamanki yöneticileri Ömer Çavuşoğlu'nun bayrağımızı yırtmasıyla da tavan yaptı.

Her Türk takımını Avrupa'da destekleme ihtimalim olabilir ama şikecileri asla.. Yıllardır her başarımıza çamur atan, küçümseyen, bok sürmeye çalışan ezik bir zihniyetin her kulvarda başarısız olmasını, yerin dibine girmesini istiyorum. Daha da önemlisi ben de onları bir Türk takımı olarak görmüyorum.

Haklısın rentaşım sonuna kadar. Ama ne yapalım 2-3 ergen çocuk Galatasaray'ımıza karşı rakibi destekledi bizi kızdırdı diye yıllarca intikamını devam mı ettirelim. Bize yakışan büyüklüğümüzü göstermek onlar çırpınsın durdun karalamak için kimin ne olduğu belli. Ben kendi adıma konuşuyorum sizin gibi düşünenlere de saygı duyarım ama beynim bana Galatasaray büyükse Fener büyük, Fener büyükse Galatasaray büyük diyor...

Aziz Yıldırım gidene kadar desteklemem. Gittier şikeci başkanlarını baş tacı ettiler ya, ötesi var mı?

Adam UEFA kupamıza "tesadüf" diyecek kadar şuursuz, kazandığımız kupa finalinde kupa töreninden önce takımı sahadan çekecek kadar haysiyetsiz bir adam. Taraftar ise Stoch Türkiye'ye gol atınca sevinen, #Millitakimimfenerbahce diye worldwide TT yapan bir kahpe taraftar. Yapmaya çalıştığını çok iyi başardı ama son 10 yılda. Gözleri kör bir tarikat yarattı, istediği nefret ortamını mükemmel bir şekilde oluşturdu. Kanlı bıçaklı oldu iki takım taraftarı.

Haklısın rentaşım sonuna kadar. Ama ne yapalım 2-3 ergen çocuk Galatasaray'ımıza karşı rakibi destekledi bizi kızdırdı diye yıllarca intikamını devam mı ettirelim. Bize yakışan büyüklüğümüzü göstermek onlar çırpınsın durdun karalamak için kimin ne olduğu belli. Ben kendi adıma konuşuyorum sizin gibi düşünenlere de saygı duyarım ama beynim bana Galatasaray büyükse Fener büyük, Fener büyükse Galatasaray büyük diyor...

Ben de saygı duyuyorum, hatta ordaki ''sevgi kelebeği'' kelimesi aşağılama veya dalga geçme değil bi tespitti. Bizim taraftarımız gerçekten çok iyi niyetli..

Dediğim gibi renktaşım bu kavgayı bi kaç ergen çocuk değil o kulübün o zaman yöneticisi olan zihniyetler başlattı. Kendilerinden nefret ettirdiler, iğrendirdiler, tiksindirdiler ve haliyle bu da geçmiyor, geçeceğini de sanmıyorum.

Bugün fener bişeyler yapmaya çalışıyorsa, büyümeye atılımlar yapmaya çalışıyorsa hep Galatasaray kompleksi yüzünden yapıyorlar. Özellikle de Avrupa'da attığımız fark yıllardır onlara öyle koydu ki herşeylerini bizi geçmeye endekslediler. Yani diyeceğim Galatasaray Türk futbolunun lokomotifi fenerse bu trendeki vagonlardan biridir. O yüzden biz fener büyük olduğu için büyük değil, büyük olduğumuz için büyüğüz. :)

Herkes fikrini beyan etmekte özgür. Böyle bir takımın taraftarı olmaktan gurur duyuyorum. Refik kardeş söylediklerinin hepsi gerçek ve içimde bir yaradır. Bu noktada 2 yol var önümüzde ya bunları unutup işimize bakıcaz. Yada onlar gibi olup Türk Futbolunu çamur deryasına atıcaz iyice. İspanyada Real-Barca çekişmesi var mesela. İki takımın taraftarı da birbirinden nefret eder her türlü pisliği yapar en zor rakiplerle eşleşsinler diye dua eder. Ama onların birbirine ihtiyacı yok. Kendilerini sonuna kadar ispat etmişler zaten. Malesef Türkiye'de her iki takımında Avrupa'da birbirinin başarısına ihtiyaçları var. Yoksa bana ne Fener'in başarısından başarısızlığından. Ben 2 sene sonra da şampiyon olup eleme oynamadan Ş.L. ye gitmenin derdindeyim.

Fenerbahçe'nin Grubu Bugün Belli Olacak

Ne yazikki ülke puanımız çok kötü ve bu yüzden Avrupa'da oynayan bütün takımlarımız başarılı olmaları gerekiyor... Puan listesinde altımızda olan ülkelerin takımları da inşallah başarısız olurlar. Bu yüzden dün Neftchi nin Rum takımını yenmesine daha da çok sevindim.

Fenerbahçe'nin Grubu Bugün Belli Olacak

Fener'e İnşallah limasol ve yunan takimi çıkar ve iki maçta da bunları yener. En azından ülkeler puanında takiblerimize göre avantaj sağlarız...

angutlar 7 milyon euro alcakmış onlada krasiç sakatlandı diğe kanat alırlar yine orta saha yerine :2aloh1:

Galatasaray Avrupa arenasında ise ülke puanı emin ellerde demektir. Hepimiz biliyoruz ki Galatasaray varsa Türk futbolu var, Galatasaray ilerlerse Türk futbolu ilerler. Türk futbolu en başka bu şikeciler yüzünden böyle.

biz yıllarca bu ülkeyi, ülke puanı konusunda tek başımıza sırtımızda taşıdık yine tek başımıza taşırız.

Twente

fb

Viktoria Plzen

Neftçi Bakü

Böyle olsun , bol bol puan toplasın. CL'de olmadığı sürece problem yok.

Üst Alt