Fenerbahçe'nin Muhtemel Rakipleri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

3.ÖN ELEME
PAOK Thessaloniki Gre 37.440
Steaua Bucuresti Rom 36.576
AS Monaco Fra 36.549
Young Boys Sui 24.755
FK Rostov Rus 11.716

PLAYOFF (3.ÖN ELEMEDE TUR ATLARSA)
Manchester City Eng 99.256
FC Porto Por 92.616
Shakhtar Donetsk *3 Ukr 81.976
Villarreal Esp 60.142
Ajax *3 Ned 58.112

play offta ajax dışında kim çıkarsa çıksın yine çok eğlenceli günler bizi bekliyor hatta 3.ön elemede monaco çıkarsa eğlence daha erkende başlayabilir

3. ön elemeyi geçip şampiyon havalarına girmeleri lazım , zaten 3. ön elemeyi geçsim medya şl kupası mı geliyor başlıklarını atar , bu sayede büyük Galatasaraylı Aziz Başganın yeri sağlamlaşır.

Playoff rakipleri fenere çakar ve fener köyüne geri döner

Son düzenleme:
Play-offta Ajax gelirse turlarlar.Keşke PSV şampiyon olmasaydı.İnş. Ajax ilk turda elenir de play-off seri başına Gladbach yükselir.Ajax dışında hepsi koyar fbye.

Son düzenleme:
3.ÖN ELEME
PAOK Thessaloniki Gre 37.440
Steaua Bucuresti Rom 36.576
AS Monaco Fra 36.549
Young Boys Sui 24.755
FK Rostov Rus 11.716

PLAYOFF (3.ÖN ELEMEDE TUR ATLARSA)
Manchester City Eng 99.256
FC Porto Por 92.616
Shakhtar Donetsk *3 Ukr 81.976
Villarreal Esp 60.142
Ajax *3 Ned 58.112
Antu da daha topici bulamadım. :D

Geleneksel konu son 4 sezonda olduğu gibi.Fener doğru Avrupa Ligi'ne bu kesin.Ancak fark şu,biz önceki 4 sene gibi Şampiyonlar Ligi'nde yokuz.Avrupa Ligi'ne de cezadan dolayı katılamıyoruz. :(

mstozl:cLink:0506128

ben pek öyle düşünmüyorum tabi takımların o dönemde nasıl olacaklarını da bilemeyiz ama bakmayın porto falan da iyi değildi ki bu sezon‚ Shaktar seneye Lucescu olmadan nasıl olacak belli olmaz‚ City dışında hepsine şansımız var bence‚ Ajax´ı yüksek ihtimalle eleriz gibi bu sene gördük adamlarla olan maçlarımızı zaten fikir sahibiyiz en azından onlarla ilgili

ve Cevap hemen geliyor:

Her sene elenip ertesi sene pollyanna lık anca bizde vardır

Yuzde 1 fazla demişim binde 1 bile degil o takımları elememiz

hahah bunlar resmen komedi :D

Üst Alt