Fenerbahçe'nin Rakibi Spartak Moskova Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Rakibi Spartak Moskova Oldu

kusura bakmayinda, soyle baktimmi rakiplerin hic biri disli degil.. ne ballilarmis abi..

hepsi kendi seviyelerindeler, hani oyle ahim sahim bi rakip yok.. Trabzon tutup Liverpool cekmisti 2 sene once dusun yani.. oyle rakip cikmazki..

Ben Kiev den çok ümitliyim.Kurada Kiev çıkarsa Şikecilerin hiç şansı yok bana göre...

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cevap: Fenerbahçe'nin Muhtemel Rakipleri

Panathinaikos gelsin bence heyecan yapar bu salaklar hep kaybediyorlar bu heriflere, Türk-Yunan kavgası çıkar maçlardan önce. fenerbahçe elersede Türk takımı Yunan takımını eledi deriz :D

Manyak bir taraftarı var zaten Panathinaikos'un İstanbul'a gelip bize atar yapacak cesaret var heriflerde.

Şanslarına dandik bir ön eleme turu oynanacak. Önceki yıllarda Arsenal, Tottenham, Werder Bremen, Roma, Atletico Madrid falan olurdu bu turda. Mesela geçen yıl Trabzon'u böyle takımlar bekliyordu. Şimdikiler tırt. Diğerleri de Udinese, M'gladbach,Malaga gibi sürpriz ekipler..

SPARTAK MOSKOVA ÇIKINCA EMENİKE YİNE OYNAMIYCAK. BELKİ sakaTIM DER VE buraya gelmez . çünkü polis yakasına yapışacak gelirse. kulubü bu işe ne diyecek. uefa yine mal mal bakıp 0 tolerans mı diyecek. moskova çıksın görelim...

D.Kiev,S.Moskova dışındakilerini kesin elerler.Zaten bunlarda bu bal varken Braga'yı çekerler kesin.

Bu tip maçlarda ateşli taraftarı ya da sert bir kimliği olan her takım feneri eler.

Pana bu yüzden uygun umarım onlar gelir.

Seneye CL'ye on elemeli olarak katilacak STL sampiyonu..!

Uefa siralamasinda 12 sirada yer aliyoz. Belcika bizi gecti. Yunanistan farka atacak.

Kici kirik G.Kibris'la AYNI puandayiz. DANIMARKA ligi ile farkimiz 3 mac yanlis hesaplamadiysam.

Insallah Gruplardan cikariz, Trabzon veBursaspor UEFA'da gruplardan mecbur cikmali.

Eskisehir ins supriz yaparda gruplara kalir.

3 takimdan da umutlu degilim.

FB'nin CL'ye katilmasini istiyorum. Cok rezil durumdayiz. 3. Olup UEFA'da ceyrek finale kadsr ciksinlar.

Platini bence men edecek..

Yeni statuye gore 5 buyuk ligin CL'ye katilacak olan takimlar kucuk ligler (biz) sampiyonu ile oynayacak.

Eger 13. siraya dusersek rakiplerimiz artik Lyon, Valencia , Arsenal gibi takimlar olacak...

braga ile copenhag'ı eler bence ezikler, spartak, dinamo kiev, panathinaikos'dan biri çıkmalı..

Seneye CL'ye on elemeli olarak katilacak STL sampiyonu..!

Uefa siralamasinda 12 sirada yer aliyoz. Belcika bizi gecti. Yunanistan farka atacak.

Kici kirik G.Kibris'la AYNI puandayiz. DANIMARKA ligi ile farkimiz 3 mac yanlis hesaplamadiysam.

Insallah Gruplardan cikariz, Trabzon veBursaspor UEFA'da gruplardan mecbur cikmali.

Eskisehir ins supriz yaparda gruplara kalir.

3 takimdan da umutlu degilim.

FB'nin CL'ye katilmasini istiyorum. Cok rezil durumdayiz. 3. Olup UEFA'da ceyrek finale kadsr ciksinlar.

Platini bence men edecek..

Yeni statuye gore 5 buyuk ligin CL'ye katilacak olan takimlar kucuk ligler (biz) sampiyonu ile oynayacak.

Rakiplerimiz artik Lyon, Valencia , Arsenal gibi takimlar olacak...

Hiç umrumda olmaz...

Biz değil onlar korksun...

Şikecilerde inşaALLAH elenirler...:ka21:

Hiç umrumda olmaz...Biz değil onlar korksun...Şikecilerde inşaALLAH elenirler...:ka21:
Abi yazdigin cogu mesajlara katiliyorum fakat bu konuda biraz daha farkli yaklasmamiz lazim. Biz haric kac takim avrupada basarili olabilir? Hos, fener katilsa bile 0 puan cekecek ama 2-3 takim puan toplamak zorunda. seneye lig sampiyonu direk katilamiyor , on eleme oynayacak. Keske Trabzon Bursa supriz yapsada gruplardan ciksa..O zaman fenere ihtiyac duymayiz..

Üst Alt