Fenerbahçe'nin Rakibi Vaslui - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Rakibi Vaslui

Cevap: Fenerbahçe'nin Rakibi Vaslui

şikeciler bu turu geçemez

vaslui yi o kadar düşük görmeyin.santroforları baya iyi bi oyuncu ve sağlam takım.

Hemen herkes böyle düşünüyor zaten, düşünmeyen harbi saftır,optimistliğin tavanında geziyordur. Adamlar Türkiye'de milletin elinde avucunda ne varsa toplayan,bencil,fenerbahçe cumhuriyeti diye kendini ayıran bir yapıdalar. Oldu olacak Avrupa'da Türk takımı statüsünde destekleseydik(!) Kalsın,istemez...Hani biraz başarılı olsalar memlekette "En büyük Fenerbahçe" demeden adım atacak durumda olmazsın.

Aynen. Allah korusun diyorum. Şikeci kansızlar. Ülkenin yüz karaları. Karaktersizler !

Fener rahat geçer Vaslui nedir lo? Hatta sonraki turda da sanırım Tottenham ayarında takımlarla eşleşmiyor Fener,o turu da geçerlerse kimse şaşırmasın.

Seribaşı olursa Udinese, Lille, Malaga ve Borussia Mönchengladbach; seribaşı olmazsa, Tottenham ve tur atlamaları halinde Braga ve Dinamo Kiev gibi takımlarla eşleşeceklermiş.

fb tv de vasluinin görüntülerini izledimde 2 tane zencisi var görülmeye değer birinin adı wesley yanılmıyorsam çok tehlikeli 2 tane oyuncu gördüm hadi bakalım

Eskiden her bir Türk takımını dışarıda Galatasaray'dan ayırmazdım, gol attıklarında fenerlilerden beşiktaşlılardan daha çok bağırdığımı bilirim ama geçen seneden sonra bunların öyle bir düşmelerini istiyorum ki tarihten silinsinler artık o kadar nefret ediyorum

Üst Alt