Fenerbahçe'nin Şike Transferleri (Kara Para Aklama) UEFA'ya Mail Organizasyonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Şike Transferleri (Kara Para Aklama) UEFA'ya Mail Organizasyonu

kendi taraftarımızın geneli bu konuyu ciddiye almıyor ilginç

adamlar daha nasıl üçkagıt yapacaklardı ne bekliyorsunuz biraz yüklensek mutlaka incelenir bu talepler

Bu taleplerin bizim maillerimizle incelenmesine gerek yok ki , aciktan verilen paralarin muhasebelestirmesi olmaz , fakat sponsor hulleleri ile yapilan islemler de hukuki koruma altinda

buradan bir sey cikmaz

fakat suna katiliyorum , bu islemleri avrupanin devleri denen klupler de yapiyor .

sponsorship fraud muydu neydi ismi , yapan yapiyor

adamlar çıkıp tarık çamdal transferini örnek gösterse dursunun ağzı yuzu kilitlenir.

kendilerine nefret doluda olsam bjk ve fenerin bu yaptığına karşı değilim ben. kendimi tekrarlmış gibi olucam sürekli diyorum atınc ve sow gittiklerinde de dedim döndüklerinde de aynı seyleri söyledim. uefa büyük kulüplerle diğer kulüplerin arasındaki mesafenin iyice açılması için uguladığı saçma sapan bir sistem bu. büyük iyice büyüyecek diğerleri ya yerinde sayacak ya da küçülmeye gidecek. onlara göre yapılmış bir iş. bu iki takım bir açık bulmuş oradan yürüyorlar yürüdüler istediklerini elde ettiler ve görüldüğü gibi istediklerinide aldılar. kaybeden etliye sütlüye dokunmayan biz ve bizim gibiler oldu. önceden nasıldı bir iş adamı gelir para yardımı yapardı veya hediye transfer sponsor adı altında yardımını yapar geçerdi. şimdi işini bilene aynı yol biraz dolambaçlı yapılıyor. hepsi bu.
açıkcası bende isterdim bizimkiler çıksın uefanın bu kalleşliğine kalleşlikle cevap versin. sistem böyle yürüyor maalesef. kızmanın anlamı yok.

edit. ceza yesin münafık şikeci şerefsizler bende yolladım

Son düzenleme:
Forum ahalisi bu konunun dogrulugu asikar ancak gece gece aklima su geldi:

Eskisehir Tarik Camdal'i (en iyi oyuncularindan birini) kontratinin bitisine yakin rekor bir fiyata bize yolladi. Simdi de bedava aliyor fesih sonrasi.

Bu durumda biz Eskisehirin Katari UAEsi mi oluyoruz?

Eskisehir Tarik Camdal'i (en iyi oyuncularindan birini) kontratinin bitisine yakin rekor bir fiyata bize yolladi. Simdi de bedava aliyor fesih sonrasi.

Arada su fark var. Sowu bedavaya gönderecek bir nedenleri yok arablarin. Adam her 2. macta gol atmis Sampiyonlukta büyük pay sahibi.
Tarik ise bekleneni veremedi o yüzden gönderdik.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Yabancı sınırından dolayı aldık Tarık'ı ve elimizde patladı. O zaman elimizde doğru düzgün Türk yoktu ve mahkum kaldık Tarık'a.
Sow meselesinde ise tam tersi ne Al Ahli'nin alması için bu kadar çok ihtiyaç vardı ne de aldıktan sonra geri göndermesi için gerekli bir sebepleri ?

Sowu bedavaya gönderecek bir nedenleri yok arablarin.

ne Al Ahli'nin alması için bu kadar çok ihtiyaç vardı ne de aldıktan sonra geri göndermesi için gerekli bir sebepleri

Bunlarin dogrulugunu, transferin temiz olmadigini ben de onayliyorum zaten. Ancak bu tarz olaylar transfer dunyasinda normal sartlarda da gelisebilen seyler. Boyle bir cabaya girmisse fb, kesinlikle bir kilif uydurulmustur: Sow Katar'da huzursuzdu, takimda tatsizlik cikariyordu gibi.

Almak icin sebepleri olmamasina gelince, eger bir adami almislarsa ve o adam cok guzel skor katkisi yapmissa, bu yeterince iyi bir sebeptir diyemez miyiz?

Üst Alt