Fenerbahçe‘nin Şok Borç Rakamı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe‘nin Şok Borç Rakamı

60 milyon dolar kredi çekilmiş kaptan baktım bu 2017-2018 organizasyonel ihtiyaçları için lazımdı diye açıklandı...2018-2019'u da bu kadar saysan ve kur farkı ile rotatif faizlerini de dahil etsen 120 x 4.8 = 576 x 1.65 x 2 = basit faiz bile alsak 19 trilyon aylık yapar 10 ay geçmiş üstünden sadece son dönem çekilen kredilerinki 190 trilyon maliyet yapacak 2 sezon için

1.400.000.000 + 576.000.000 + 190.000.000 === 2.16 katrilyon borç alacak farkı çıkıyor kabaca bir hesapla bile

3.8 ne alaka o zaman, bunların 1.6 milyar alacağı olma ihtimali yok çünkü.

Kesin bazı kalemleri yanlış gösteriyorlardı aydınlatma platformunda, herhalde onlar ortaya çıktı.

Demistim sizlere Aziz gittikten sonra birer birer bütün pislikleri ortaya cikar bu Fener'in diye.

O iyi manipule ediyordu herkesi, kimsenin hic birsey den haberi yoktu.

Mesela van Persie, Nani falan bunlarin geldigi sezon manyak paralar harcadilar transferlere ama bunun karsiliginda hic bir sportif basari elde edemediler, yani yatirimin karsiligini alamadilar.

Ali Koc'a tapan arkadaslara diyorduk bu adam Aziz den sonra hic bir halt edemez diye. Eli kolu bagli tamamen, Aziz Dursun dan bile daha büyük bir enkaz birakti arkasinda.

Ulu onder fatih terim beyefendinin onderliginde ve dogru yonetimle bjk ve fenerin batik hallerinden faydalanip onumuzdeki 2-3 sene sampiyon olup sampiyonlar ligine gidersek borclarimizi kapatir ve hayirlisiyla ulkenin bayerni oluruz.

Sonucta ortaya cikti yani!

Bilmiyorduk degil
Kuslar bazi donemlerde nasil ve neden kollandigini simdi daha iyi anliyoruz.
Herseyi ile Galatasarayimiza karsi ustun gozukmek isteyen yeresel takimin donsuz halini gormek uzereyiz...

Aciklanan rakkam dogru ise ve Ugur Guzel renktasimizin yazdiklarini "dogru" olarak kabul edersek bunlar bitmistir... Asiri devlet ve zenginlerin kisisel para (karsiliksiz) destegi olmazsa denildigi gibi 3 sezona kalmaz... Super lig Bundesliga sekline doner. Tek sampiyon Galatasaray her 6-7 yilda 1 sezon baska takim sansa goturur..

Bir yandan beter olsunlar geciyor icimden. Hepsi de Aziz Yildirim ve yaptigi şikeden dolayi. Devlet tarafindan kollanmasaydi birakin 2.ci ligi adamlar su an bazi kulupler gibi kulubu kapatmis olacaklardi.

Diger yandan superligin pazarlik durumundan dolayi (avrupada basari gelmezse) baya bir gelir dususu olacak yayin haklarinda

vay be... bir onceki yazdigimi tekrar okudugumda bunlarin şike surecinde neden kurtarildiklari apacik ortaya cikiyor....

Galatasaray batmak uzere haberlerine devam etsinler.. Hemen de insan merak ediyor o kuslarin parali "spor yazarlari" nasil U donusu yapip kendi islerini nasil koruyacaklar??

şahsen o şike surecinden kat kat daha ilginc bir surece girmek uzere oldugumuzu dusunuyorum..... yani Bundesliga olmasina az kalmis.

1 milyarın altına inmişti abi en son, işte alacaklarımız da var daha da azalır ama sıfırlanma ihtimalini pek olası görmüyorum.
876 trilyonduk en son yazmıştım başlıkta daha sonra kredi çektik 996 filanız tekrar ama uefa - şampiyonluk - florya - kombine - loca gelirleri yılın kalan yarısında gelecek... Dolayısıyla yarım katrilyonu görürüz sene sonunda...Daha riva var çeyrek katrilyon da oradan gelecek...Mağazacılık ve hisse satışlarıyla zorlasalar seneye borç biter;

Galatasaray'ın Dernek ve Şirket Borcunun Bitirilmesi

Üst Alt