Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü Volkan Demirel | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5e5fcf7166a97cd4de863301.jpg

Fenerbahçe'de yeni teknik adam arayışları başladı. Bu süreçte takımı Denizlispor maçına eski kaptan yeni antrenör Volkan Demirel, Zeki Murat Göle ve Fatih Yıldız hazırlayacak. Kaptan Emre Belözoğlu da bu ekibe yardımcı olacak.

Fenerbahçe'de 2. Ersun Yanal dönemi, Trabzonspor maçı ile son buldu. Yönetim yeni teknik adam arayışlarına başlarken, geçici olarak takımın başına geçecek ekip de belli oldu. Buna göre Denizlispor mücadelesinin hazırlıkları; antrenör Zeki Murat Göle ve Volkan Demirel ile performans uzmanı Fatih Yıldız önderliğinde yapılacak.

Haberler

3 maç üst üste sahada olamaz özellikle beleşoğlu ve ikisi kenarda olursa :) vizyon başka birşey ya mali moç başganuuummm bu adam resmen bizi tek büyük yapmak için var bayılıyorum icraatlarına :)

1-2 galibiyet alırsa Terim'e ders versin diyenler çıkacaktır yine forumumuzda :asd:
Geçen Fenerlinin teki tweet atmıştı bu konuda.

Terimin Ankaragücü ve Göztepe dönemi, sonrasında eğitimine devam edip Milli takımdaki başarıları ve sonrasında Galatasaray'a gelişini içeren.

Kolay sanıyorlar, hele de Aziz Yıldırım tedrisatından geçen adamları bunların kulüpten uzak tutması lazım.

Geçen Fenerlinin teki tweet atmıştı bu konuda.

Terimin Ankaragücü ve Göztepe dönemi, sonrasında eğitimine devam edip Milli takımdaki başarıları ve sonrasında Galatasaray'a gelişini içeren.

Kolay sanıyorlar, hele de Aziz Yıldırım tedrisatından geçen adamları bunların kulüpten uzak tutması lazım.
Bunu diyorsun herhalde dün Terim konusunda paylaştım:

Şu an genç jenerasyondan gelip bir şeyler vaat eden isimler var ama Volkan'ın ne gibi bir eğitimi var ki.

İlhan Palut (Göztepe)
Erol Bulut (Alanya)
Yalçın Koşukavak (Altay)

daha büyük takım çalıştırmadılar ama iş yapabilecek isimler. Okan'ı saymıyorum o zaten bence kendini ispat etti.

Üst Alt