Fenerbahçe'ye 2 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi

Cevap: SON DAKİKA | Fenerbahçe'ye 2 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi

iyi ki bursaspor'a vermemişler fener in cezasını siz şampiyon oldunuz o yüzden çıktı olaylar diye..

ceza vermesler daha iyi olurdu, Bu ne ha 2 vermis ha hic vermemisin

Cezaları Azize mi verdi acaba ? Ama hayır, o bile el insaf der 3 maç olarak belirlerdi cezayı... Allah belanı versin satılmış Mahmut.. Allah belanızı versin TFF yöneticileri.. Bu işten kazandığınız paralar haram olsun, boğazınızda kalsın Galatasaray düşmanı şeref yoksunları !!!

Çok vermisler ya bu ne şakami yapiyolar bunlar azizenin dansözleri ulan en az 3-4 maç bekliyodum ama 2 vermisler bunada itiraz ederler ve 1 indirirler yaziklar olsun tff istifaya davet ediyoruz ama onurlari yoki o kadar yazik yazik gercekten cok yazik

bu no post cocuklari akilanmaz yeni sezon baslamadan oyunlara cirkefliklere basladilar seneye yine tokat yerler

ben demistim demeyecegim ulan o iki macida ts ve bursa ile oynarsiniz ins. hepinizin Allah belasini versin..

iste yonetim simdi cikip konusmazsa ayip eder cok

yapsinlar basin toplantisi

adam neler soyluyor taraftar neler yapiyor birde yanlarina kaliyor

her cezayi da Allah mi kesecek bunlara arada birde federasyon kesse?

Ligden çekilsin tüm takımlar... Kendi aralarındaki takımlar ile oynayıp şampiyon olsun şikeci haramzade fb camiası ! Ulan bir camia bu kadar mı karektersiz olur ? Ayıptır ya, 2 maç ne lan ? Stadı yaktılar stadı !

Hak ettikleri 5-6ydı.TFF o kadar ver(e)mez deyip 3-4 bekliyordum.O kadar bile vermemişler.Reziller ...

Bizim maçta da Gençlerbirliği futbolcusu Kerem Şeras'a iki maç ceza vermişler. Ne yaptı bu adam? :allaalla6vr:

Üst Alt