Fenerbahçe'ye Nuri Alço Şoku! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye Nuri Alço Şoku!

neyin tartısmasını yapıyosunuz. fenere 4 tane çakmıslar mk :D

alın çerez-sodanızı gecin fb tv karsısına zevkini cıkarın. bi rıdvan bi fb tv :DD

Sana bu forum da dur diyen olmayacak mı? Sen ve yandaşların cebine koydunuz forumun insanları salak yerine koymaktan vazgeçin artık kaç zamandır yazayım diyorum susuyorum kendine çeki düzen ver biraz bir insan 24 saatin 20 saati boş konuşmaz herşeyi dalgaya almaz ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne yapıyoruzda dur diyen olacakmış ? :)

Sırf farklı görüş diye insanları cahillikle suçlayanlara dur densin bence ;)

Fenerde çalmıştı zamanında, rezillikten başka bir şey değil... Bu gibi konular üzerinden şaka yapılması, geyik üretilmesini doğru bulmuyorum çünkü normalleştiriyor.

Sokak röportajı yapılan ve tacizi normal gören vitaminsizleri görüncede manasız yere sinirleniyoruz, o düşünce yapısının temelleri bu gibi şeylerde gizli.

Fenerde çalmıştı zamanında, rezillikten başka bir şey değil... Bu gibi konular üzerinden şaka yapılması, geyik üretilmesini doğru bulmuyorum çünkü normalleştiriyor.

Sokak röportajı yapılan ve tacizi normal gören vitaminsizleri görüncede manasız yere sinirleniyoruz, o düşünce yapısının temelleri bu gibi şeylerde gizli.

Vay be sende mi kuşsun :D

Tecavüz kanamalı olduğu için,bir çok taraftar,başta antalya eğitim ve araştırma hastahanesine giderek fenerli futbolcular için başlatılan kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi göstermişler,bunun üzerine sağlık bakanlığı Yetkilileri,ellerinde yeterli miktarda kan bulunduğunu,endişeye yer olmadığı yönünde bir açıklama yaparak herkese teşekkür etmiştir.

Üst Alt