Fenerbahçe'yi Küme Düşürme Nöbeti - Sayfa 242 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Küme Düşürme Nöbeti

Cumadan önce açıklasalarda kötü bir kararda bütün sevaplar yalan olmasa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
recep özcanda fifada düşür yazısı geldi tff açıklasın yoksa yayınlayacaz diyodu
hani yayınlayacaktınız niye kandırıyosunuz dedim adama engellemiş beni twitterdan :D :D

benim şahsi görüşüm bu olay kapandı ama diger avrupa takımlarının baskısı yüzünden sadece kişilere aziz ve mafyasına cezalar gelir

fazla ümitlenmeye gerek yok

ama egerki 2-3 taraftar sitesi çok yogun bir mail kampanyası yaparsa o zaman süreç hızlanabilir.

13 Ocak'ta Yeniden Yargılama için karar verilecek. Hatta direkt karar verilecek çünkü son olaylardan sonra Yeniden Yargılanmanın olmaması %0.1 bile değil. Ama bir umut diye bekliyoruz. Belki hala vicdanlı savcılar, hakimler ve yargı üyeleri vardır.

Bu yargı olayı fener ile bir ilgisi yok ki. Yani ceza konusunda. Kişilerin türkiyedeki ceza konusu sadece.
Uefa kararı acıklasın hele bi. Sonra fifa devreye girecek herhalde.
Ordanda bir şey çıkmas ise kapatalèm konuyu forumda vallahi

Adli yargı ve sportif yargı birbirinden bağımsızdır. YY , sportif yargı için önemli değil hatta hemen hemen hiç önemi yok diyebilirim ama YY'de TS için olumlu bir karar çıkarsa yani YY'de Aziz'in cezaları onanırsa TS bu kozu FIFA ve CAS'ta kullanacaktır. Bu yüzden az da olsa önemlidir.

3 Temmuz'dan beri Cemaat denilen yapılanma Aziz hakkında olumsuz , AKP bağlantıları Aziz hakkında olumlu kararlar verdi. Cemaatin yargıdan silinmesinden sonra Aziz için YY kararı geldi. O yüzden 13 Ocak'taki davada da ve yeniden yargılanma sürecinde de Aziz aleyhine kararlar beklemiyorum. İhtimal %0 hatta. Aziz son günlerde de iyice AKP'ye yanlamış durumda. 3 Temmuz'un ilk aşamalarında cemaat güçlüyken hükümet bana komplo kurdu derken şimdi hükümet güçlüyken cemaat komplo kurdu diyor ..

Şike mevzusuyla ilgili değil ama geçen gün Aziz'in kapalı çarşıdaki TFF 'ye mali hususlar ile ilgili tepkisi dikkat çekici ,
finansal açıdan ne kadar gizlemeye çalışsalarda herkesten beter vaziyetteler ....

Yüksel ey başlık!!

"Benim için söz konusu FB ise gerisi teferruattır" deyince hakim, "Ne demek istiyorsun, FB için şike yapar mısın?" diye sordu. "Hayır" dedi.

Bugün görülen şike davasında yeniden yargılanmanın ilk ayağı yapıldı. Duruşma sonunda hakim dosyaların birleştirilmesini gerek gördü. Buraya kadar her şey normal. Ama dosyaların birleştirilmesini hangi taraf yapıyor o meçhul. FB avukatları dosyanın birleştirilmesi kararına itiraz edeceklerini söylediler. TS avukatları da aynı şekilde. Çok garip bir hal almaya başladı dava.

Bu aziz yine ceza yiğe bilir belki.
rte bunlara sadece yeniddn yargılama sözü verdi. Karşılınada iyi yaladılar rte yi.
rte şimdi yargılansın ama yine adaletli yargılansın demiş ola bilirmi? Beklerim bunda bunu :D
1 taşla 2 kuş . Mat

Ne yalan söyleyeyim bende aynı fikirdetim. önümüzde seçim olması bu davanın tekrar görülmesi, cemaat kanadından kaybedeceği oyları telafi etme peşinde diye düşünüyorum. Seçim sonuna kadar bi sonuç çıkmasa şaşırmam yani.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt