Fenerbahçe'yi Reddetti, Galatasaray'ı Seçti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mert Hakan Yandaş'ın ardından Emre Kılınç için sarı-lacivertliler nabız yokladı ancak 25 yaşındaki futbolcudan olumsuz cevap geldi.

Fl27X_1577626753_1969.jpg

Maddi olarak şartlar daha iyi olsa da Kılınç bu 4 takımı reddetti ve Galatasaray'ı seçti

Mert Hakan Yandaş'ı G.Saray'ın elinden kapan F.Bahçe, sarı-kırmızılıların prensip anlaşmasına vardığı Emre Kılınç için de girişimde bulundu. Emre maddi olarak daha cazip teklif almasına rağmen "Galatasaray'a verdiğim sözden dönmeyeceğim'' dedi ve olumsuz cevap verdi. Sivasspor'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek 25 yaşındaki yıldız futbolcu, Fenerbahçe dışında Avrupa'dan gelen 3 ciddi teklifi de reddetti.

İtalya'dan Fiorentina, İspanya'dan Celta Vigo ve Leganes'in kadrosuna katmak istediği Emre Kılınç, tercihini bir kez daha Galatasaray'dan yana kullandı.

Bu sezon 8 gol atıp 6 kez de asistle Sivasspor'un başarısında önemli pay sahibi olan Emre, Fatih Terim'in yeni sezonda en önemli hücum silahı olacak.

Haberler

ne mert hakanı ne de emreyi öyle illa gelsin bizde oynasın diye düşüncem yok

sözleşmesi bitiyor diye istiyorum. böyle söylentilere sevinecek değilim onu demek istiyorum işte.

voooawww emre gerçek gsliymiş aferin emreye

mert hakan mı onda karakter olsa febe ye gitmezdi demek bize yakışık kalmaz

İşin söz boyutunu da geçtim ben..

İnsan fenere nasıl gider ya : D
Sivasta kalkmak bile daha iyi bir alternatif

Aklını kullanan gitmez bunun kafası çalışıyormuş demekki
Adamlar 25 yaşında. Futboldan kazanacakları ne varsa şimdi yapacakları sözleşmeden kazanacaklar. Misal Alper Potuk başarısız oldu, kariyerine kupalar ekleyemedi ama yattığı yerden milyonları götürdü. Aradaki para farkı çok olunca parayı seçmelerini anlıyorum. Galatasaray asgari ücret mi önerdi diyenler var ama örneğin 30 milyon tl ile 60 milyon tl arasında çok fark var. Zengin var çok zengin var. Ayrıca Sivas'ta 100-150 bin euro alıyordu yıllık adamlar. İmza parasıyla beraber şimdi 2 milyon euroya yakın para kazanacaklar senede.

Adamlar 25 yaşında. Futboldan kazanacakları ne varsa şimdi yapacakları sözleşmeden kazanacaklar. Misal Alper Potuk başarısız oldu, kariyerine kupalar ekleyemedi ama yattığı yerden milyonları götürdü. Aradaki para farkı çok olunca parayı seçmelerini anlıyorum. Galatasaray asgari ücret mi önerdi diyenler var ama örneğin 30 milyon tl ile 60 milyon tl arasında çok fark var. Zengin var çok zengin var. Ayrıca Sivas'ta 100-150 bin euro alıyordu yıllık adamlar. İmza parasıyla beraber şimdi 2 milyon euroya yakın para kazanacaklar senede.

o zaman mesajımı değiştiriyorum.: D

aynı yaşta ve şartda olsam ve seçim yapmam gerekirse

ben çok zengin ve bilmemne çocuğu olmak istemem, hele 40 yaşına gelince lağama donmuş bir loser olmak istemem

zengin ve kupaları da toplamış, Galatasarayla adı her zaman anılacak birisi olmak isterim

: D

Bu benim yorumum, beni bağlar..

Ben babam feneri tutsa, bile onun da canı cehenneme diyecek bir adamım : D
Benim bu loser camiayı tutmamı sağlayan bir baba, seni uyuşturucuya sigaraya alıştıran kötü bir arkadaştan da farksız olacağına göre
Babam da 5 para etmezin teki demektir..

Ben mesela bunu ilkokuldan beri denerim..

Genelde sevdiğim ve kanımın ısındığı kime takımını sorsam ben Galatasaraylıyım derdi..
Ama nerde arkadaşlarının silgisini kesen, uçlu kalemine zarar veren, top benim diye ağlayan tenekeler Fenerli idi..
Liseye geldim.2-3 tane çocuğu birden parmağında oynatan gevaşe de o takımı tutuyordu..
Ama bana ders notlarını veren, derslerime yardım eden, annesinin yaptığı poğaçalardan veren kızlar da vardı..Onları da hatırlıyorum.Hepsi Galatasaraylıydı..İstisna bile yoktu.Ki ben en başta bilmiyordum bile, sonra tanıdıkça öğrendim..

Annem hastalandı bir derbi günü.O zaman da paramız yoktu otobüsle annemi hastaneye götürdüm.Gidişte fenerliler vardı.Hiçbiri anneme yer vermediler.Hayvan gibi böğürüyorlardı otobüsün içinde.
Dönüşte Galatasaraylılar vardı, 4 kişilik yere oturttular hepsi kalktı. annem rahatça ayağını da uzatsın diye.

Gelelim sanat camiasına..
Müslüm Gürses, Azer Bülbül ve Hakan Taşıyan 98 yılında inönü stadında konser verdi.Ben de 18 yaşındayım o zaman.Sonra öğrendim ki 3 ü de Galatasaraylıydı.İbrahim Erkal'ı zaten hiç söylemiyorum...
Git Ercan Saatçiye bak onun Galatasaraylı olma ihtimali yoktur mesela : D

Bunların hepsi birer tesadüf değil..
Şimdi birbirinden bağımsız 10 larca örnek verebilirim sana..

Örnekler biraz karışık gelebilir, ama benim neyi kastettiğimi anlayanlar çok iyi anlar..

Adamlarda nasıl bir kompleks varsa kimle ilgilenirsek ona salça oluyorlar illa. Seveyim böyle ezeli rakibi

Vizyoner baskan scout ekibine para harcamayip bizim istedigimiz kisilere sulaniyor.

Bizimkiler yalandan gidip bir genc dandik oyuncuyun teklif yapsalar, gidip o oyuncuyu yüksek maas verip alir herhalde.

Bence Mert'e Emre'den 2 kat fazla ihtiyacımız var ama Emre de özellikleri gereği reddedilecek oyuncu değil tabii. Hem savunma özellikleri iyi, hem duran topu iyi, hem pozisyon çeşitliliği var, hem de en nihayetinde bedava transferdir. İnşallah gelir, sağda Sekidika, solda Emre, şu Feghouli-Onyekuru saçma kanat rotasyonundan daha iyi bile olabilir. Değişmeli de oynayabilirlerse en ucuz maliyete bayağı brainfuck yaşatabiliriz rakiplerimize.

Üst Alt