Fener'e Acınmaz!!! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fener'e Acınmaz!!!

Cevap: Fener'e Acınmaz!!!

Ertuğ bende sabah işe gelip nontv sitesinde haberimizin altında o yorumu gördüm. E be adi ayıp değil mi ? Ne olur güzel birşey söylemiş olsan, ya da hiç birşey yazmamış olsan.

Bende yorum yazıyorum nontv ye ama yayınlanmıyor ? Lakin bu tiplerin yorumu hemen yayınlanır. Moderatörün kulakları bolbol çınlıyordur umarım. Neyse, acımak zaten Allah'a mahsus. Bize düşmez. Fener denilen takım bizim "rakibimiz" olamadı benim gözümde asla ve artık o ihtimalide kalmadı. Türkiye Şampiyonluğu ve burdaki kupalarla büyük olunmuyor ya da bizi yenmekle "kusura bakmayın" o kupaları Kayseri-Altay-Bursa-Kocaelispor hepsi aldı... Önemli olan dünkü Liverpool Resmi TV sitesinde yazdığı gibi "4 büyük takım olmasına rağmen, ülkenin en büyük kulübü olarak Avrupa'da kabul edilen GALATASARAY".

Ufak bir anım umarım sıkılmazsınız... ;

Amerika, NewYork J.F.Kennedy Havaalanındayım. Makedon bir arkadaşı yolcu edeceğim. Kenarda aracımızın yanında sohbet ederken 2-3 Güney Amerikalı "ateş" almak geldi ve az sohbet ettikjten sonra ülkemi sordu ve cevabıma karşılık Galatasaray'ı biliyorum Türkiye'den, çok önemli bir takım dedi... O gün bile "İyiki Galatasaraylıyım" dedim... Burda ne duygusallık için ne de başka için bu anımı paylaşmadım... Bilin diye, büyüklüğü Edirne ile sınırlı olanlar ile farkımızı görün dedim.

R.Carlos : "İnsanları daha fazla kandıramazdım ..." başlığına herkes bir göz atsın. Galatasarayın en büyük rakibi ve düşmanı yine kendisidir unutmayın, unutturmayın.

Gün gelecek Kadıköy'de Fatih Terim yönetiminde 4-0 kazandığımız maçtan sonra 11 yıl boyunca nasıl olup da maç kazanamadığımız da ortaya çıkacak! (ki 6-0'lık maç da dahil, takımımız daima onlarınkinden daha iyi ve kaliteli olduğu ve neredeyse hep onlardan iyi oynadığı halde)

vicdanımla bunun muhabbetini çoktan geçirdik hemfikir tek yüreğiz. o da düşsün diyor ben de.

Konuyu, başlığını ve alttaki yorumların tamamını okudum, çok pis gaza geldim.

Cehennemde bile yerin yok lan Fener,

En güzel günün, küme düştüğün gün olsun.

Yerin 7 kat dibine girmen ve sonsuza dek orada kalman dileği ile..

Beter ol.

Burada "yok efenim adamlar rakibimiz, yok zart, yok zurt" diye ağlayanlar da mümkünse terketsinler forumu. Kadıköy'de yaşananları bilenler zaten böyle şeyler söylemezler. Orada yarım gün yemek yiyemeyen kardeşlerimiz oldu. Allah belalarını versin, başka bir şey söylemiyorum.

O torbaları yiyenlerden biri olarak ilk ali sami yen maçında bunlardan birini evire çevire pataklayacağıma dair acılar içinde ettiğim yemini dün gibi hatırlıyorum..

Adamların kazandığı her maçta şaibe var.. Şaibenin olmadığı maçları da zaten kazanamıyorlar.

Bu nedenle fenere acımak şeref ve haysiyete aykırı olur...

Acımıyoruz, beter olsunlar..

Ertuğ bende sabah işe gelip nontv sitesinde haberimizin altında o yorumu gördüm. E be adi ayıp değil mi ? Ne olur güzel birşey söylemiş olsan, ya da hiç birşey yazmamış olsan.

Bende yorum yazıyorum nontv ye ama yayınlanmıyor ? Lakin bu tiplerin yorumu hemen yayınlanır. Moderatörün kulakları bolbol çınlıyordur umarım.

1 tane bile yorumumu yayınlamıyorlar aynen.Şerefsizler ne kadar yumuşak başlı bir yorum yazsam bile yayınlamıyorlar.Bu herifler neredeyse hakaret ediyorlar ve anında koyuyorlar yorumu sayfaya.

Ne acimasi ya.. Sanki Galatasaray Sampiyonlar Liginde Final oynuyormus gibi keyfini çikariyorum.. Bide o Yalaka Medyayi Stat disi yaptilar ya "ohh olsun " dedim....

Birbirine düstüler.. O olay resmen bir yapinin çöküsünün resmiydi bence.. Shakhtar maçindaki o olaylar beni Fenerbahçenin düstügüne ve Aziz Yildirim baskanligindaki Medya gücünün bittigine resmen inandirdi..

bunlar acınacak bişey olsa acıyacamda. evimin önüne paspas olarak sermem bunları. bu azize bizim maclarda kimbilir neler döndürüyordu. her hakem hatası bizemi denk geliyordu lan. tamam bizde iyi sayılmazdık ama attıgımız gol verilmez ofsayttan gol ve sallama penaltılar yiyorduk. düşürün şu ezikleri ama yavaş yavaş sindire sindire acı ceke ceke düşsünler.

Üst Alt