"Fener'e Destek Vermeyen Bizden Değildir, Sonucuna da Katlanır!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Fener'e Destek Vermeyen Bizden Değildir, Sonucuna da Katlanır!"

her sey güzel iyide.. bir noktada bence haksizlik veya yanlis anlasilma olmus yazida.

" Aziz Yıldırım “Herşey büyük Fenerbahçe için” derken bile kendini gösteriyordu bir eliyle…"

Azize kalbine isaret ediyor orda yahu :)

Günlerden 19 Mayıs... ;) Fenerbahçe'nin büyüklüğüne mi yoksa çok daha farklı şeylere mi vurgu yapılmalı.

Ayrıca senin fikrin. Ama benim fikrim öyle değil. Hele ki 15 yılı düşünürsek...

Günlerden 19 Mayıs... ;) Fenerbahçe'nin büyüklüğüne mi yoksa çok daha farklı şeylere mi vurgu yapılmalı.

Ayrıca senin fikrin. Ama benim fikrim öyle değil. Hele ki 15 yılı düşünürsek...

ben konuyla ilgili bir sey demedim ki. o bir resime bir degime yapmak istedim. adam orda kalbine isarteliyor sadece. kendisine degil. neyse banane ya fenerden ya.

Neyse... Bu konu silinebilir. Hatta ricam silinsin.

Bir kaç paylaşım daha yaparsam " Fenerbahçe'ye ve Aziz Yıldırım'a hakaret" ten ceza alan ilk forum üyesi olacağım.

Ben sevmiyorum; Ne bu kulübü ne de yönetenlerini...

Sevmediğim gibi aynı zamanda samimi olmadıklarını , herşeyinde bir ince hesap, fitne fesat olduğunu sadece düşünmüyorum; BİLİYORUM, HİSSEDİYORUM...

O yüzden sevenleri !!! rahatsız etmeme adına kenara çekiliyorum.

1920203_1531798867044315_2047076761_n.jpg

"Taraf olmayan bertaraf olur" olay bu...

Siyaset de de böyle hükümetin söylemleri...Siyasette "tek parti", futbolda "tek takım" yaratılmaya çalışılıyor(du)...Oyunlarını kısmen bozduk...

Payı paydasından büyük olan Kesire, resmi nikahlı küçük kız Fecire; Ali, Şefik, Aziz Yıldırım triosu... Şu an o kadar Fransız kaldım ki Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye'yi bırakıp Fransa'yı destekleme karar aşamasındayım.

Üst Alt