Haber - Ferdi Kadıoğlu'na İngilizce Soru Sorulması Üstüne Arda Güler: "Abi anlıyor Türkçe ya..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ferdi Kadıoğlu'na İngilizce Soru Sorulması Üstüne Arda Güler: "Abi anlıyor Türkçe ya..."

Milli oyuncumuza bakın hele 5 yıldır Türkiye'de Türkçe öğrenmeye tenezzül etmemiş. Ulan İngiltere'de başka dilde röportaj kabul etmiyolar, bu herif oynadığı milli takımın dilini bilmiyor.

Bununla emre mor tek kelime türkçe bilmiyor milli takımda diye yerli ama bizim yusuf baya konuşabiliyorken avusturya yı seçmiş diye yabancı :asd: cike kupası ne ayrıca yav

Üzüldüm cocuga biraz ya, dalga gecmiyelim Türkcesinle. Sonucta Türk milli takim icin hizmet ediyor. Annesi yabanci zaten benim bildigime göre, babasi Türk. Babasinda suc kücükken ögretmemis. Pek iplememis herhalde.

Üzüldüm cocuga biraz ya, dalga gecmiyelim Türkcesinle. Sonucta Türk milli takim icin hizmet ediyor. Annesi yabanci zaten benim bildigime göre, babasi Türk. Babasinda suc kücükken ögretmemis. Pek iplememis herhalde.
alakası yok sebeb aile degil cocuk kendisi ögrenmek istemiyor cünkü ülkeye ait hissetmiyor kendisini
elin suriyeli multecisi 1 senede ögrenıyor dili bu hrif 5 senede iki kelıme ögrenemıyorssa sebebi kendisidir

Üst Alt