ferit erdem - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçmiş olsun

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Bir ara duyduydum, yanlış bilmiyorsam ters yönde gidip yayaya çarpmanın suçu çok ağırmış, üstelik bir de alkol.

Umarım o sorumsuz sürücüye gereken yaptırımlar uygulanır.

Talihsiz bir kaza.
Evinin onunde yaya olarak yururken ters yola giren araba carpiyor
Alkolluymuş herif .

Durumum iyiye gidiyor dedi en son.
Aksamleyin konusabilme imkanim olursa ileticem iyi dileklerinizi

Bir ara duyduydum, yanlış bilmiyorsam ters yönde gidip yayaya çarpmanın suçu çok ağırmış, üstelik bir de alkol.

Umarım o sorumsuz sürücüye gereken yaptırımlar uygulanır.

Boyle mevzularda ilk once sagliga bakiyorum.Yillar evvel yakinlarimi trafik kazasinda kaybettigim icin hassasim bu mevzularda neyse ki hayati bir durum yok.

O hiyarda bedelini oder bir sekilde.

Tabi ki önce sağlık + denetim ve trafik cezalarının caydırıcılığı.

Trafik de denetim ve trafik cezalarının caydırıcılığı yeterli olsa zaten işin bu kısmını hiç konuşmayız bile.

Boyle mevzularda ilk once sagliga bakiyorum.Yillar evvel yakinlarimi trafik kazasinda kaybettigim icin hassasim bu mevzularda neyse ki hayati bir durum yok.

O hiyarda bedelini oder bir sekilde.

Sağolun arkadaşlar 2 gün daha yatarım çıkarım 2 kırıkla kurtulduk. Ah aldık galiba birilerinden pisi pisine kaza yaşadık.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Üstat başlığını buldum nihayet :) geçmişler olsun başına gelmeyen kalmamış önce trafik kazası sonra fetö soruşturması... İsim de değişmiş galiba anlayabildiğim bildirim gelir mi bilmiyorum seni sorup duruyordum ;) özlettin gel biraz tartışalım :) şaka şaka allah selamet versin fabrikaya el konulmuş galiba nedir son durum dava mava var diyorlardı malum ben uçurulmuştum yine forumdan... Kal sağlıcakla... Dünya malı gelir geçer önemli olan sıhhat ve huzur...

Üst Alt