Fernandao: ''Takımın en golcü ve formda adamıyım, ben niye kesik yiyorum?'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandao: ''Takımın en golcü ve formda adamıyım, ben niye kesik yiyorum?''

fernandao_isyan_etti_neden_ben___fenerbahce_haberleripc.jpg

Fenerbahçe'de Van Persie ile Fernandao'nun değişimli olarak yedek kalması iki futbolcuyu da rahatsız ediyor. Hollandalı yıldızın ardından Fernandao da bu durumdan rahatsız olduğunu açık bir dille ifade etti.

Fernandao'dan Pereira'ya sitem

Akşam'ın haberine göre; Fernandao şu an için Pereira ile Van Persie arasında yaşanan krize göstermeden tepkili. Ancak Brezilyalı futbolcu, patlamaya hazır bir bomba gibi gerildi.

Brezilyalı golcü, 11'de oynamaması, Van Persie'nin yerine oyuna girerken yaşanan ıslıklanma olayları için şu duygulan besliyor: "Ben şu anda bu takımın en golcü adamıyım. Ve en formda ismiyim. Gol de atıyorum. Ben neden kesik yiyeyim? İsimlere göre karar neden veriliyor? Ben kötü olsam tamam ama iyiyim. Ben niye oynamıyorum?"

Pereira'ya gizliden gizliye öfkeli olan Fernandao da oyundan alındığı zaman bundan sonra Van Persie gibi tepkisini gösterecek.

Pereira, Van Persie ile Fernandao arasındaki gerilim, öyle kısa vadede çözüm bulacak gibi gözükmüyor.

AKŞAM

Adamlardaki probleme bak, Fernandao'mu oynasın RVP'mi. Biz de 5 stoperle sahaya yayılalım, sahaya çıkaracak futbolcu bulamıyoruz. Forvet yok anasını satayım, podolski'yi devşirip oynatıyoruz Umut'u kullanmaya çalışıyoruz, yarın bir gün Denizli Sabri'yi dener forvette

Üst Alt