Fernandes Borsaya Bildirildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes Borsaya Bildirildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fernandes Borsaya Bildirildi!

Bjk'nin izlediği politika çok doğru.Adamları satın alma opsiyonuyla kiralıyorlar beğenirlerse alıyorlar.Ersan,Manuel Fernandes örneğinde olduğu gibi.Tutmazsada geri yollarlar zararları olmaz.Birara bu işi bizde denedik ama maalesef başarılı olamadık bu sistemde:eek:

Bebe ve Sidnei'yi biraz zor alırlar ancak. Bebe daha gelmeden kendimi Ferguson'a kanıtlayacağım, seneye daha çok forma bulacağım falan diyordu. :eek:

Forn diyen arkadaslar ; Fon ile alinsaydi Fon'un odiyecegi bonservis bedeli komple bildirilirdi. Fon mon yok, Besiktas kulubu aldi.

Neyini beğeniyorsunuz bu adamın?, resmen traş.

Sarpı izlemekten milletin ön libero algısı değişti galiba.

urfalijisu ye verdimiz paraya üzüldüm acikcasi.ona verdigimiz parayla daha iyileri alinabiliryormus hemde cok daha genci olani.neyse hayirli olsun.

sizin wenger bebelerin peşinden koştu da noldu SST cim? ingiltere de kreşlerde canlılık varmış diyolar.

Futboldan anlamadığını belli ettin. Arsenal'ın şampiyon olması haberdir, şampiyon olamaması değil. Çünkü Manchester United ve Chelsea gibi bütçeleri olan takımlarla yarışması imkansızdır. Wenger'in çarkı döndürmesi sayesinde, bu iki takımla rekabet edebiliyor. Geçtiğimiz 10 yılın en iyi teknik direktörü boşuna olmadı bu adam.

Futboldan anlamadığını belli ettin. Arsenal'ın şampiyon olması haberdir, şampiyon olamaması değil. Çünkü Manchester United ve Chelsea gibi bütçeleri olan takımlarla yarışması imkansızdır. Wenger'in çarkı döndürmesi sayesinde, bu iki takımla rekabet edebiliyor. Geçtiğimiz 10 yılın en iyi teknik direktörü boşuna olmadı bu adam.

Tamam ben anlamıyım futboldan sen anla yeterki. Arsenal ekonomisi okumadım ama bu klübün sahipleri de bi hayli zenginler zaten en son özbek hisseder isyan etmişti. Yani o dediğin klüpler ile yarışabilir demekki. Wenger top10 a girer niye girmesinki. Son 4-5 sene başarılı mı kupa bazında hayır.

Tamam ben anlamıyım futboldan sen anla yeterki. Arsenal ekonomisi okumadım ama bu klübün sahipleri de bi hayli zenginler zaten en son özbek hisseder isyan etmişti. Yani o dediğin klüpler ile yarışabilir demekki. Wenger top10 a girer niye girmesinki. Son 4-5 sene başarılı mı kupa bazında hayır.

Top 10 dememiş orada; son 10 yılın teknik direktörü yazıyor doğru okuyalım.

Bunda bir manipülasyon yoksa adım Adem değil. Yok mu şöyle dürüst bir savcı bunları araştırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt