Fernandes takım arıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes takım arıyor!

Cevap: Fernandes takım arıyor!

Fernandes melo ve selcuga göre daha ofansif adam ayrıca duran top tehlikelerimizde artar. Ücret ve potansiyel olarak söylüyorum bjk'nin aldıgı fiyata alsak mesela korkunc bişey olur:D

Kim takımından ayrılsa bizim taraftar alalım diyor.Yahu bu takımın ne sol açığı var nede sağ açığı? Pozisyona sokacak futbolcu eksikliği bile var.Ne Fernandes'i? Söylemekten artık utanmaya başladım çünkü herkes yazıyor.Al Alper Potuk,Hamit,Gökhan Töre'yi yanlarına Rosicky yada sağlam bir Kranjcar'ı tamam işte.Forvet bence almaya gerek yok.Sezon sonuna kadar Baroş ve Elmander götürür bence.

Takımın cok eksigi var tabiki adam gibi bir futbol takımı olması icin sol bek sag acık sol acık playmaker ve forvet(hızlı güclü) ihtiyacları var tabi bunu herkes biliyor benim demek istedigim bjk satılık listesine aldıgı fiyattan koysa 2 mn € istemezmisiniz fernandes gibi adamı? benim demek istedigim bu

Takımın cok eksigi var tabiki adam gibi bir futbol takımı olması icin sol bek sag acık sol acık playmaker ve forvet(hızlı güclü) ihtiyacları var tabi bunu herkes biliyor benim demek istedigim bjk satılık listesine aldıgı fiyattan koysa 2 mn € istemezmisiniz fernandes gibi adamı? benim demek istedigim bu

FT tribünde yabancı istemiyor. Yani max. 8 yabancı hakkımız var. Bir ton aciliyet varken niye Fernandes'le kontenjan harcayalım?

Yaw zaten bjk 2 mn € ya bırakmaz bosuna cenemizi yormamıza gerek yok:D hadi bakalım dalgamıza

Kim takımından ayrılsa bizim taraftar alalım diyor.Yahu bu takımın ne sol açığı var nede sağ açığı? Pozisyona sokacak futbolcu eksikliği bile var.Ne Fernandes'i? Söylemekten artık utanmaya başladım çünkü herkes yazıyor.Al Alper Potuk,Hamit,Gökhan Töre'yi yanlarına Rosicky yada sağlam bir Kranjcar'ı tamam işte.Forvet bence almaya gerek yok.Sezon sonuna kadar Baroş ve Elmander götürür bence.

kesinlikle katiliyorum, forvet'den daha cok sag ve sol aciklara ihtiyacimiz var...suan fernandesi düsünmek cok sacma olur cünki sag/sol aciklarimiz cok zayif...ama baktigimizda derbide orta sahada melo selcuk ayhan üclüsü oynuyosa demekki orta sahamizda'da eksik var...fernandes kötü bir oyuncu degil ve ben inaniyorumki melo ve selcugun yanina fernandesi koysak cok dehset bir orta saha olur :)

Riera'yı neyle yollucaksın aga tazminatlamı? 6 ay önce aldıgın adamı sence yönetim böle bişey yaparmı madem sen diyorsunki ft istemiyor diye 8 de kalıcaz snırsızı kullanmıcaz bencede yönetim 6 ay önce aldıgı adamı özelliklede tazminat verip yollamaz.

Riera'yı neyle yollucaksın aga tazminatlamı? 6 ay önce aldıgın adamı sence yönetim böle bişey yaparmı madem sen diyorsunki ft istemiyor diye 8 de kalıcaz snırsızı kullanmıcaz bencede yönetim 6 ay önce aldıgı adamı özelliklede tazminat verip yollamaz.

Yollayacaksın dediğim transfer ile yollama, serbest bırakma değil. Zaten bir şekilde Riera'yı elden çıkaramazsak s.çtık; takımın başına bela olur.

kesinlikle katiliyorum, forvet'den daha cok sag ve sol aciklara ihtiyacimiz var...suan fernandesi düsünmek cok sacma olur cünki sag/sol aciklarimiz cok zayif...ama baktigimizda derbide orta sahada melo selcuk ayhan üclüsü oynuyosa demekki orta sahamizda'da eksik var...fernandes kötü bir oyuncu degil ve ben inaniyorumki melo ve selcugun yanina fernandesi koysak cok dehset bir orta saha olur :)

Kimse kötü demedi ki zaten.Orta sahaya bir yabancı daha almaktansa genç Türk futbolcuları var onları alalım.

Murat biz senin fikrini sorgulamıyoruz,öyle birşey aklına gelmesin.Ama acil olan sol açık,sağ açık ve oyun kurucu futbolcu eksikliği.

Eyvallah hocam.. Bende biliyorum öncelikli sıkıntıyıda benim demek istedigim Ücret/potansiyel orantısıyla fernandes iyi bir alternatif olabilirdi illa hemen fernandesi alalım oraya demiyorum zaten:) sol bekte hakan balta dururken sag acıkta ne yaptgını anlayamadıgmız kazım varken sol tarafta kanı riera dururken forvette baros ayakta duramıyorken oyunu geveleyip geveleyip sıkıştırıp 0-0 bitirirken bunları bende görüp biliyorum bazı arkadaslar merak etmesin:)

fernandes Türkiye'deki en kaliteli orta saha oyuncusudur. Allah'ın kamili carvalhal herifi kadroya almıyor. İşte ülke futbolu ve başındakiler.

Üst Alt