fernandes | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha once hic bu kadar takimina zarar veren, hic bir sey yapmayan, aldigi her topu rakibe sanki kendi takimiymis gibi hediye eden bir futbolcu gormedim. 3m onundeki topa bile kosmaktan aciz, yeteneksiz bir futbolcu. Oguzhan varken BJK taraftarinin anormal bir sekilde, hic yok yere taptigi satilmis adam.

Sene sonu FB'de gorecegimize bu mactan sonra emin oldum. Uzerinde sadece FB formasi eksikti.

Bu Portekizlilerin hepsimi ayni, meireles alves q7 almeida fernandes.

kucuk maclarda 2 hareket yapiyor owww bizim takima iyi gider, piyasa degeri 15 milyon, buyuk oyuncu falan..

boyle kisilere goz doktorundan randevu alabiliriz.

Tarihin en overrated oyuncusu . BJK'liler de kadrosunda Almeida gibi birisi varken hala takımın sembolünü fernandes yapıyorsa hiçbir şey bilmiyorlar . Adam derbilerde ruh gibi geziniyor .

kücük macların büyük tobcusu,türkiyeye geldiginden beri tek oynadıgı derbi gecen seneki inönüdeki fener derbisi,o mac haricinde oyuna agırlıgını koydugu bir derbi hatırlamıyorum

resmen oynamamis...

Untitled_3_6.jpg

Sahada yürüyerek oynadı, gram faydası olmadı, herkes oğuzhanı beğeniyor ama çok top kaptırdı ve her ikisinin de kaptırdığı her pozisyon bjk kalesine pozisyon oldu..

Bu akşam itibarıyla ''Zombi'' olduğuna kanaat ettiğim futbolcu müsveddesi. Bir takımın sözde en güvenilen futbolcusu olacaksınız ve bu şekilde top oynayacaksınız. Bunun pek bir izahı yok. Beyzade çoktan Samandıra yolunu tutmuş. Yoksa insan bir iki olumlu hareket yapamadığı için ar eder. Böyle bir futbolcuyu baş tacı yapan Beşiktaş taraftarının ise futboldan zerre kadar anlamadığı da tescillenmiş oldu. Vatandaşı Almedia ise tam tersi bir performans göstererek resmen ders verdi. Karakterli adamın hali başka oluyor.

Üst Alt