Fernando: "İki güzel galibiyet aldık ama sahada yaptığımız yanlış şeyler de var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando: "İki güzel galibiyet aldık ama sahada yaptığımız yanlış şeyler de var"

'şampiyon kadroyu bozmaya ne gerek var? şampiyonlar liginde iş yapar.' diyen hamzaoğlundan buralara...

allahım sana bin şükür

Galiba berlin hazirlik maciydi, ilk yari tolga ve selcuk oynamisti ve berlin orta sahasina top suremedik.
sonra ikinci yari ndiyaye ve fernando girdi , takim bi an ruh geldi, yillardir bir orta sahanin topu ileri oynamasi, ikili mucadelerde ayakta kalmalari gibi olaylar gorunce o an Galatasaray ruhu geri geldi dedim icimden.

ozledik boyle futbolculari, selcuk gibi kiz korkaklari izlemekten bikmistik.

ve son olarak city taraftari cimboma kazik attik falan diyorlar, fernando copunden kurtulduk gibi mesajalr yaziyor forumlarinda. simdi fernando gorseler, kim kime kaziki sokmus gorsunler :D

Twitter

şu videoyu izledikten sonra imkanım olsaydı izin verilseydi boynuna sarılır teşekkür ederdim. o çaban çırpınışını saygıyla takdir ediyorum . seni nasıl aldık o forma nasıl sana giydirildi hayretler içindeyim.

Bundan daha garibi o videoda Selçuk'u savunan ilerizekalı arkadaşlarımız vardı burada. Adamın bu arada koştuğu yerde rastgele değil tam ortadaki boşluğu kapamış.

Üst Alt