Fernando Muslera: "2024'e kadar kalmak için ne güzel bir ülke" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera: "2024'e kadar kalmak için ne güzel bir ülke"

şu postu yerli bir oyuncu yazsa tonla küfür yemişti ama şimdi bakıyorum muslera yazdığı için herkes nevzata laf etmiş.

esasında senelerdir milyon euroları cebine koymasına rağmen, hala jubile yapmak istediği kulüp sorulduğunda galatasarayı demekten ısrarla uzak duran bu herife nedense kimse birşey diyemiyor.

oysa onca olumsuz durumda KAPTAN olmasına rağmen mal gibi izleyen bu herif. tr yorumcusuna cevap vermekte hiç gecikmiyor.

az ibne değilsin musleracım saygılar

suc muslerada degil onunla uzatanda , buyuk sakatlik gecirmis zaten forum dusuklugu yasiyordu ve yasida gelmisken neden sozlesme uzatilir ki ? O paralari musleraya zorla vermediler.

O zaten hoca olacak efendinin eseri. 1 sene uzat 3 sene ne lan. kendin yetmiyorsun başka masrafta cikariyorsun.

Muslerayi severdim ama performansıyla beni çok sınır ediyor. Eskisi kadar sevmiyorum
bende tam olarak bunu demeye calisiyorum, ben musleradan memnum degilim ben ne diyorum hic uzatmiyacaktik, ekonomik krizi olan bir kulup yasli , sakatlikdan cikmis ve forumsuz futbolcu ile niye uzatir bana bir bunun mantikli bir aciklamasini yapabilir mi? hadi yaptin dedigin gibi niye 1 degil de 3.

''muslera nezaman suclu'' , uzatmiyacaksin abi uzatmiyacaksin.

bende tam olarak bunu demeye calisiyorum, ben musleradan memnum degilim ben ne diyorum hic uzatmiyacaktik, ekonomik krizi olan bir kulup yasli , sakatlikdan cikmis ve forumsuz futbolcu ile niye uzatir bana bir bunun mantikli bir aciklamasini yapabilir mi? hadi yaptin dedigin gibi niye 1 degil de 3.

''muslera nezaman suclu'' , uzatmiyacaksin abi uzatmiyacaksin.
Brütüs icimizde

Yabancı sınırı varken, ekonomi bu haldeyken Uğurcan, Altay gibi genç ve yerli bir kaleci oynatmak yerine eski formundan hayli uzak, yaşlı, sürekli ağır sakatlık geçiren, her maç kart gören birisine 3 seneden ballı sözleşme verirsen adam da böyle gitmek istemez.

Suç kendisinde değil ona bu şartlarda sözleşme sunanlarda.

Bu ülkedeki futbol kulüpleri ne kaybediyorsa hep bu "Vefa" ve "Duygusallık" yüzünden kaybediyor..

Sosyal medyada hala vefa vefa diyip duruyorlar.. Yav sanki adam bedava oynadı bu kulüpte! Yıllardır maaşını çatır çatır aldı.. Başka bir ülkede olsa kazanamayacağı paraları Galatasaray'da kazandı.. Verebileceği herşeyi verdi.. Sakatlık sonrası bir dahada düzelemedi..

Artık kendisiyle yolları ayırma vakti! Sezon sonunda Galatasaray'ın; Fatih Terim, Muslera, Arda Turan, Selçuk İnan, Necati Ateş, Van Aanholt, Yedlin, Luyindama, Ömer Bayram, Oğulcan Çağlayan, Omar Elabdellaoui, İsmail Çipe v.s yollarını ayırmalı..

Üst Alt