GSC Haber - Fernando Muslera: "Bu forma en önemli ve en büyük forma" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Fernando Muslera: "Bu forma en önemli ve en büyük forma"

Galatasarayımız, UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanş maçında Norveç'in Molde ekibini 2-1 mağlup ederek, Şampiyonlar Ligi gruplarına adını yazdırdı. Maçın oyuncusu seçilen kaptanımız Fernando Muslera, karşılaşmanın ardından Galatasaray Televizyonu’na değerlendirmelerde bulundu.

Nando’nun açıklamaları şu şekilde:

“İki tane zor maç oynadık. Organize oynayan ve kendine güvenen bir takıma karşı oynadık. İki maçta da zor dakikalar yaşadık. Önemli dakikalarda golü bulduk. Sonuç olarak iki maçı da kazanarak bir üst seviyeye geçiyoruz. Gruplara gidiyoruz temmuz ayından beri çok çalışmıştık. Şimdi grupların da keyfini çıkaracağız.

Bizim farklı bir pozisyonumuz var kaleciler olarak. Çok çalışıyorum, o çalışmamın da karşılığını aldığım zaman çok mutlu oluyorum. Burada kaleciler olarak hepimiz bireysel antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Yapabildiğimiz her şeyi yapıyoruz. Sonucunu aldığımız zaman da çok mutlu oluyoruz tabii ki takım için.”

"Bu formayı savunmaya devam etmemiz gerekiyor. Çünkü en önemli ve en büyük forma bu forma."

1693349354418.png

Evt bugün inlerine girenler yarın yine mosloro yodok kolmolo sozlosmo ozotolmomolo demeye baslarlar.

Kaptan ve Kral olmasa elemelerden çıkamazdık çok net.

Teşekkürler Kaptan sanmam ama kıymetini bilmeyenler biraz olsun utanmıştır belki.

Seviyoruz seni kaptan. Şu maaşı indir de kal takımda. Real Madrid ile oynadığımız hazırlık maçında Higuain'in ayağından çektiği bir top vardı ki o anda çok iyi bir kaleci aldığımızdan emin olmuştum. Aradan yıllar geçti, biz yaşlandık ama sende eksilen bir şey yok.

Çok büyük kaleci.

Üst Alt