Fernando Muslera Son Pas'la GSTV'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera Son Pas'la GSTV'de

Galatasaray'ın yeni transferi Uruguaylı kaleci Fernando Muslera, Galatasaray Televizyonu'nda canlı yayında taraftarlarla buluşuyor.

Muslera'nın transferinin perde arkası, duygu ve düşünceleri, Uruguay'la kupaya uzandıkları Copa America'da yaşadıkları, taraftarlara çok özel mesajları ve özel açıklamaları Son Pas programında ekranlara geliyor.

Son Pas, bugün saat 17.30'da canlı yayınla GSTV'de.

Cevap: Fernando Muslera Son Pas'la GSTV'de

Muslera: Menajerim buranın fantastik bir yer olduğunu daha önce söylemişti.

Muslera: ''Bana sorarsanız bence en iyi milli maçım Arjantin maçıydı. Kolay kolay o maçı unutmayacağım. Umuyorum o maçta gösterdiğim performansımı her zaman Galatasaray'da da gösterebilirim.''

Bu sunucu ne amele adam ya herif ezbere soru soruyor sadece.Biraz diyalog kur,espri yap,uzat programı.Bu ne böyle okuyo kağıttan sou soruyo.

Muslera: ''Penaltılarda iç güdü öne çıkar. Ben de takımıma katkıda bulunduğum için çok mutlu oluyorum.''

Muslera: ''İlk geldiğim sene çok zordu Lazio'da. Ama çok çalıştım. Antremanlardan sonra da çok çalıştım ve o günler beni şimdi Galatasaray'a getirdi.''

Muslera: ''Çalıştım çalıştım çalıştım.. Burda en önemlisi çalışmak ve hocanın kararına saygı göstermek. Kaleyi bir kez devraldım ve hiç bırakmadım Lazio'da.''

Muslera: ''2 kupayı birden kazanmak çok mutluluk verdi bizlere. İnter maçında çok iyi oynamıştım ve kupayı kazanmıştık. O maçta maçın adamı seçilmiştim''

Muslera : ''Gelmeden önce geçmişten beri sadece Ayhan Akman'ı izliyordum.''

şerefsizim soğudum adamdan

Üst Alt