Fernando Muslera'nın kırmızı kart gördüğü pozisyon - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera'nın kırmızı kart gördüğü pozisyon

Cevap: Fernando Muslera'nın kırmızı kart gördüğü pozisyon

Öncelikle kırmızı tamamen yanlış bunu söylemekte fayda var.Pozisyonu inceleyecek olursak Muslera rakibe kasıtlı bir şekilde hareket etmek için ayağını kaldırmıyor amacı tamamen topu uzaklaştırmak ama buna rağmen faul yapıyor.Sert müdahaleden dolayı sarı kart kesin olarak verilmeli ama son adam düşüncesi ile kırmızı vermek çok yanlış bir karar, iki tane oyuncumuz hemen hemen aynı izadalar.

Pozisyonu bizim açımızdan incelemek istemiyorum.Klasik Gökhan Zan saçmalıklarından biri, bir müdahalende de soğukkanlı ol ve doğru hamle yap be kardeşim, her pozisyonda saçma sapan kararlar verme.Canlı bomba tehlikesi gibi bizim açımızdan.Bu hatayı Semih yapsa, tecrübesiz daha, maç eksiği falan var derim, anlayışla karşılarım ama sen milli takımda da defalarca forma giymiş adam olarak bunu yaparsan kusura bakma ama küfrederim.Servet ve Gökhan Zan'dan ne zaman kurtulursak o zaman takım olma yolunda 1 adım atmış olacağız.

Yıllarca kaleci değişti,orta saha değişti,kanatlar değişti,10 numaralar geldi gitti,forvetler değişti, değişmeyen tek şey başarısızlık ve savunmadaki saçma sapan adamlar oldu.

Gökhan da pozisyonun içindeyken nasıl olur da Muslera kırmızı görür çözemedim.Hani adama taban falan da girmiyor topa odaklı giriyor ama dengesiz giriyor sadece.

Bu kadar kolay kırmızı kartı çıkartmamalıydı.Adam maçın kaderini belirledi resmen.Anlaşıldı bu sene de hakemlerden yana şansımız olmayacak.Sarı kartı verse tamam da ..

Gaalatasarayın böyle basit hatalarla puanlar kaybetmesi beni deli ediyor artık yeter ya ,!

hakem sari verse yeterdi. kirmizi agir bir karar. ben ft'nin yerinde olsam, g.zan'a kirmiziyi patlatirdim bu hareketinden sonra. bir kac tane daha böyle hatalar yapti zaten. bunlari nasil görmez veya eylemsiz kaliyor, anlamiyorum!

Üst Alt