Fernando Muslera'nın Yeni Sözleşmesi KAP'a Bildirildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera'nın Yeni Sözleşmesi KAP'a Bildirildi

CTTz7KzUYAATUU-.jpg

Acilen heykeli dikilmeli.

33% düşmüş maaşı. Gelecek 3 sene içinde toplam maaşları 33% düşürürsek ödenebilir bir maaş bütçesine yaklaşırız herhalde.

Muslera'nın aldığı her kuruş helal olsun

Bir de Muslera Türk vatandaşı olabiliyor mu

Önümüzdeki sezon gelecek olan yabancı sınırı konusunda elimiz rahatlardı

Helali hos olsun. Sonuna kadar hak ediyor. Adam 10 yilini vermis. Kac mac kurtardigini hatirlarim. Adam sayesinde kac sampiyonluk elde ettik. Fazla uzaga gitmeye gerek yok. Kalemizde Fatih ve Okan var iken kaybettigimiz puanlar, bu ikisini soven arkadaslar falan.

Hayırlı olsun büyük kaptan.

O kaldedeyken rakip oyuncu ceza sahası dışından vurmasını çok istiyorum.
Muslera banko tutacak, top bize geçecek diye vursun istiyorum.
O kadar eminim ki Muslera hayatta 20m üzerinden gol yemez diyorum kendi kendime.

Gscimbom mobil

Fernando Muslera'dan indirim geldi. Younes Belhanda'nın da yüklü sözleşmesinden kurtulduk. İçim rahatladı gerçekten. Sezon sonu son olarak şöyle güzel bir temizlik yaparsak şampiyonluk sonrası önümüz çok açık olur. Son 4-5 yılda büyük temizlik oldu kadroda bir bakarsanız. Adili'ler Umut Gündoğan'lar, Eren Derdiyok'lar, Tarık Çamdal'lar gitti bu kulüpten. Bir ara 50-60 kişiyle yaz kampına başlardık. Şimdi çok sadeleştirdik kadroyu olması gerektiği gibi. Bu durum mutlu ediyor beni.

Son düzenleme:
Üst Alt