Fernando Reges: "Tanrı'ya beni koruduğu için çok şükürler olsun" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Reges: "Tanrı'ya beni koruduğu için çok şükürler olsun"

Hakedene versin kırmızıyı hakemin işi o. Geçen hafta bunu vermedi diye bu hafta rakibin kırmızıyı mı vermeyecek yani?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Hakedene versin kırmızıyı hakemin işi o. Geçen hafta bunu vermedi diye bu hafta rakibin kırmızıyı mı vermeyecek yani?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tamam mesela hakemlerin limitsiz konusma hakki olsa ve telefonla baglanip dese ki "gecen hafta denayer kirmizi gormezken iyiydi de bu hafta ben vermeyince mi sorun oldu sevgili Gs liler" dese ne diyecegiz

isin gercegi su , hakemler agir sacmaliyor . ben durdurma operasyonu vs gibi seylere inanmiyorum acikcasi , fb macinda fb aleyhine de pozisyonlar kararlar vardi , hakem istese fb nin penalti bekledigi pozisyona calardi serdarin , janssen in golunu iptal etmeyebilirdi , denayeri atmasi lazimdi atardi

tonla aleyhimize de is yapti ama tek tarafli degildi bence

sari verse ne derdik biliyor musun , tam soylenecegi soyleyim

"halis eyyamin kralini yapti , bunun sari ile alakasi ne , ya kirmizi ver ya hic verme"
O senin düşüncen beni çıldırtan olay hiçbirşey yok gibi basit bir faul gibi gecistirmesi
Denayere öyle cart diye kırmızı veremezdi
Ki bu pozisyonada

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O senin düşüncen beni çıldırtan olay hiçbirşey yok gibi basit bir faul gibi gecistirmesi
Denayere öyle cart diye kırmızı veremezdi
Ki bu pozisyonada

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ideali su , cart diye denayere de , burada bero ya da o kirmizinin cikmasi

ama orasi gs sahasi denayere sari ile gecistir , burada ts nin sahasi bero yu gecistir... boyle gittigi surece bu tartismalar bitmez

oysa ikisi de kirmizi ciksa hakeme degil oyunculara yonelir seyirci "sen ne mal adamsin" diye ... bizi boyle konusturanlar hakemler zaten

Melo'ya yaptığı hareketlerden dolayı zaman zaman kızıyordum ama yok arkadaş bunların hakkından Melo tipi futbolcular gelir. Olcay gibi adamlara pabuç bırakmazdı.

Söyle birsey var Melo hak edene hak etti sekilde davraniyordu.

Dinsizin hakkindan imansiz gelir misali. Tir tir titriyorlardi Melo nun varligi bile yetiyordu.

Nasil yillarca Hagi'yi aradiysak benzer bir sekilde de Melo'yu arayacagiz bundan adim gibi eminim. Cok özel bir adamdi Melo, tek basina yetiyordu adam sahada rakipleri sindirmek icin ve psikolojik üstünlük kurmak icin.

Üst Alt