Haber - Fernando Santos, Beşiktaş'tan Kovuldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fernando Santos, Beşiktaş'tan Kovuldu

Fener maçından önce gönderilmesi iyi oldu.
Bjk'nin o maçta puan alabileceğine dair çok fazla umudum yok ama yine de maça Santos'la çıkılmasından iyidir.

Santos dede emeklilik ikramiyesini alır keyfine bakar. Büyük ihtimalle rica edip taksitledirirler tazminatı. Bu hasan arat bizim burak elmasın klonu gibi. Fenere yanlaması, kötü transferler yapması ve torrent gibi kötü hoca getirmesi. 😀

Beşiktaş'ta bir yönetim var olacak iş değil feyyaz gibi ucube bir basın sözcüleri var Aybaba gibi zeka sorunu olan bir yöneticileri var leş gibi kadroları var başkan zaten ezik bu camia kolay kolay bir araya gelemez
Semih dışında satabilecek oyuncuları yok seneye de transfer yapamaz bunlar

Beşiktaş'ta bir yönetim var olacak iş değil feyyaz gibi ucube bir basın sözcüleri var Aybaba gibi zeka sorunu olan bir yöneticileri var leş gibi kadroları var başkan zaten ezik bu camia kolay kolay bir araya gelemez
Semih dışında satabilecek oyuncuları yok seneye de transfer yapamaz bunlar
Youtuber, twitter kullanıcılarının aklıyla hareket ediyorlar.

Seneye bu kadroyla devam edip Klopp' u işbaşına getirsen n' olur arkadaş?!..

Yeni yönetim seçimi kazandığında durum tespitini doğru yapabilse, Rıza Hoca mis gibi devam eder, paraları da yanlarına kalırdı...

Gerçi iş yönetimle de bitmiyor. Ülkede öyle toksik, tezcanlı bir futbol ortamı var ki, istesen de rasyonel planlamalar yapamıyorsun, yaptırtmıyorlar...O yüzden işler iyi giderken de çok dikkatli davranıp muhtelif açmazlar sarmalına girmemek en doğrusudur; bırak fiyakalı fantezileri başkaları yapsın...

La bunların küme düşmeye doğru gidişleri var. Ekonomileri bitik, 2 tane boş transfere tüm parayı gömdüler. Kadroları cacık. Tek bildikleti fb yalakalığı yapmak. Seneye küme düşerler umarım.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt