Haber - Fernando Santos: "Colley'in pozisyonu sarı kart olmalıydı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fernando Santos: "Colley'in pozisyonu sarı kart olmalıydı"

Süper Lig'de Galatasaray'a 1-0 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Fernando Santos, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Fernando Santos: "Colley'in pozisyonu çok şüpheli kırmızı karttı. Sarı kart olmalıydı."

Fernando Santos: "Aslında maça 1-0 geride başladık. Çok erken gol yiyince işler kolay olmuyor fakat takımımın gösterdiği reaksiyondan dolayı mutluyum. Bazı fırsatlar da yakaladık ama olmadı."

Fernando Santos: "Cenk Tosun'un pozisyonu kesinlikle penaltı. Hakemlerle ilgili konuşmayı sevmiyorum ama hakkımızı da yedirmem! Net penaltı, bahane üretmeyi sevmem. Omar Colley'in pozisyonu sarı kart."

Fernando Santos: "Türk hakemler işlerini yapıyor. Yabancı hakem gibi bir düşüncem yok. Hatalar fazlalaştığı için sesimi çıkarıyorum. Kırmızı olmayan pozisyona VAR çağırıyor, penaltıya çağırmıyorsa, bir şey söylemek durumundayız. VAR'ın bir sorunu var gibi."

Fernando Santos: "Jorge Jesus'un 'Bu ligin sportif gerçekliği yok, masada kazanılıyor.' sözüne o gün gülmüştüm. Bugün ise bu söze daha az gülüyorum çünkü bahsettiğim gibi hatalar fazlalaşmaya başladı."

Fernando Santos: "Galatasaray’ın duran toplarda neler yapacağını biliyorduk çalıştık ama golü hatadan yedik. Golden sonra 10-15 dakika etkilenmiş olabilir fakat sonra oyunu ele geçirdik. Topları kazandık, fırsatlar bulduk. Bugün maçın çoğu anında Galatasaray’dan daha iyiydik."

hele-yarrama-bak-hele-diyen-kiz_1415909.jpg

Üst Alt