Haber - Fernando Santos: "Değişeceğiz, değişmemiz lazım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fernando Santos: "Değişeceğiz, değişmemiz lazım"

Fernando Santos:

"Takımın hocası olarak ilk sorumluluk bende. Kötü bir maç oynadık."

Fernando Santos: "Takımın hocası olarak taraftardan özür diliyorum. Genel olarak kötüydük. Takım olarak konuştuk, sorumluluk bende. Galatasaray maçına dönmek gerekirse, ilk dakikalarda gol yememize rağmen tepki vermiştik. O gün iyi yaptığımız şey vardı ancak bugün bunların hiçbiri yoktu. Öncelikli sorumlu hocadır. Bu konu hakkında iyice düşüneceğiz. Değişeceğiz, değişmemiz lazım.İyi oynadığımız maçlar var kötüler de var. İyi olanları daha da geliştirmeye çalışacağız."

Santos’un video analiz için, ücretini cebinden vererek ekibe almak istediği personelden sonra sorumluluğu da almak istemesi başkan Hasan Arat’ı yine duygulandırdı. Arat’ın yönetimdeki arkadaşlarına; “Olmaz öyle şey hocaya sorumluluk aldıramayız, kaç paraysa söylesin ben Ali Koç’tan isterim parasını, gider alırız” dediği öğrenildi.

Besiktas ya ciddi anlamda scout transfere dönecek yada alt yapisindan yeni takim.kurmaya calisacak. Yoksa artik yillarca bir anadolu takimi gibi takilacak.

Fb maçından önce gitse de takim belki bir reaksiyon gösterir yoksa fener gene bunları rahat geçer.
Ha bence ikisine helak olsun orası ayrı.

Santos’un video analiz için, ücretini cebinden vererek ekibe almak istediği personelden sonra sorumluluğu da almak istemesi başkan Hasan Arat’ı yine duygulandırdı. Arat’ın yönetimdeki arkadaşlarına; “Olmaz öyle şey hocaya sorumluluk aldıramayız, kaç paraysa söylesin ben Ali Koç’tan isterim parasını, gider alırız” dediği öğrenildi.
İyi gasteci olur senden

genç startınızın Stylingçileri değiştirsin sizi..

radikal saç renkleri hala moda olabilir sayın santos. Ananas sarısı gençleştirebilir sizi

Üst Alt