Fernando ve Feghouli Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando ve Feghouli Galatasaray'da İddiası!

kadro düzeldi mi sanıyorsunuz :)
daha çok eksik var beyler. sol tarafımız yok. Gomis kırmızı görse veya sakatlansa, yerine adam yok

kadro düzeldi mi sanıyorsunuz :)
daha çok eksik var beyler. sol tarafımız yok. Gomis kırmızı görse veya sakatlansa, yerine adam yok
sanırım sinan'ın gidişi kanat ve forvet transferinde belirleyici olacak.Ben olsam 3m artı %25 transfer payı koyardım Sinan için makul olurdu.5 veriyorlarsa da satsınlar.Parlatan rahat 10 küsür e satar sinan'ı ama adamda mental kapasite sınırlı .O yeteneğe Allah akıl vermemiş çok yazık.

Sol bek için costa hazır zaten , muhtemelen yoğun gündemde öncelik veremediler.

Ayrıca ben stoper ve forvet için de kesin girişim olacağını düşünüyorum.Sinan giderse kono kiralık denenebilir.
Yedek kaleci için de araştırma yapacaklardır.

Ulan değil son yılların, yüzyılın kadrosu kurulsa ne olur. Ben Sivas'a Kayseri'ye karşı izledikten sonra bu adamları ne önemi var, bunları yenmek mi tatmin etsin beni. Avrupa'dan temmuz ayında elendikten sonra yapılanların hiçbir hayrı yoktur benim gözümde.

mus
mariyano - macon - ahmet - lines
fernand - selcuk
faguli - belhanda - yasin
gomis​

selcuk hala cok siritiyor
tüm takimi mundar edebilir

sanırım sinan'ın gidişi kanat ve forvet transferinde belirleyici olacak.Ben olsam 3m artı %25 transfer payı koyardım Sinan için makul olurdu.5 veriyorlarsa da satsınlar.Parlatan rahat 10 küsür e satar sinan'ı ama adamda mental kapasite sınırlı .O yeteneğe Allah akıl vermemiş çok yazık.

Sol bek için costa hazır zaten , muhtemelen yoğun gündemde öncelik veremediler.

Ayrıca ben stoper ve forvet için de kesin girişim olacağını düşünüyorum.Sinan giderse kono kiralık denenebilir.
Yedek kaleci için de araştırma yapacaklardır.

çok transfer lazım. elimizdeki en iyi 3 oyuncuyu verdik.
sezon bitmeden ne diyorduk, en az 7 tane ilk 11 transferi lazımdı. Bu üçü gidince şimdi sayı 10 oldu. olay bundan ibaret.

bÜYÜK bAŞKAN DEMİŞTİK !

nWpr7M.png
Çıkarsın gölgesinde serinlenelim başganımın

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt