Fernando'nun Yerine Denayer! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando'nun Yerine Denayer!

bjk maçında fernando-denayer ortasahası görürsem futbolla ilişiğimi keserim Hedo :(
________________Muslera
__________Maicon_Serdar_Koray
__Mariano_____________________Linnes
_________Badou_Fernando_Denayer
______________Gomis___Eren

Duvar olur Duvarrr :D

"Life is too short to be living somebody else's dream." Hugh Hefner | GSC Mobile Android App

________________Muslera
__________Maicon_Serdar_Koray
__Mariano_____________________Linnes
_________Badou_Fernando_Denayer
______________Gomis___Eren

Duvar olur Duvarrr

"Life is too short to be living somebody else's dream." Hugh Hefner | GSC Mobile Android App

ulan aref :asd22:

prandelli işi bir kadro olmuş

Son düzenleme:
adem çakar bunu uzun zaman önce yazmıştı igor gereksiz denemelerle kendi kendini baltalıyor halbuki herşey çok iyi çok düzgün gidiyordu her derby müsabakası öncesi enteresan işlerle karşılaşıyoruz dün igor konusuna istatistiklerle sundum bunu ne diyelim Allah ıslah etsin ümit ediyoruz ki aklı başına gelmiş olsun artık.

Ben kadroyu , sistemi vs herşeyi geçtim oyuncularıda çok gerdiğini düşünüyorum o da çok zarar veriyor telaşlı ve gergin oynuyoruz hırslı değil ilk haftalarda hırs vardı ne yaptı etti bitirdi o hırsı gençler maçında 5 attık ama , karabük maçında ki oyun kadar keyif alamadım.

Yaaa keşke Fernando yu B2B oynatsak.

Ama onu daha ileriye atsan bile DNAsında ofansif Futbol yok.

Yoksa

_______________Denayer(6)
_____Fernando(8)
___________________Badou(10)

- Skor korumak için
- Maç içinde dirençi arttırmak için
- Zorluk seviyesi yüksek maçlar da.

Denenebilir. Tek soru işareti... Yaratıcılık problemi.

Bence Denayer’den bek olabilir, 2 sezon önce bekte iyi oynuyordu. Ama ön libero olmayacağı kesin, taktik dehası hocamız şapkadan tavşan çıkarmaya çalışıyor yine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

adem çakar bunu uzun zaman önce yazmıştı igor gereksiz denemelerle kendi kendini baltalıyor halbuki herşey çok iyi çok düzgün gidiyordu her derby müsabakası öncesi enteresan işlerle karşılaşıyoruz dün igor konusuna istatistiklerle sundum bunu ne diyelim Allah ıslah etsin ümit ediyoruz ki aklı başına gelmiş olsun artık.
Olay aslında çok basit...niye bukadar zora sokuyor Tudor anlamış değilim.

Macera aramaya gerek yok:

_________________Muslera
_Mariano____Maicon__Serdar_____Linnes
________________Fernando
__________Badou________Belhanda
Feghouli_________Gomis_________Rodrigues*

*Sinan / Yasin girer ikinci yarı

Son düzenleme:
2 metre top süremeyen adam dos oynıcak eh,bi yerlerinizden element uydurup kandırmayın kendinizi

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakında Muslera yı forvet koyacak bu herif.O kadar t.direktörlükle alakası yok.Bu maç olası bir puan kaybında işi biter.Haftaya fark yiyeceğiz zaten.

Ya bi kere de acayip işler deneme be adam. Bir şeyleri ispat etmeye çalışma. Herkes senden bir bok olmayacağını anladı zaten.

ulan aref :asd22:

prandelli işi bir kadro olmuş
7af38a5efe2a6588cc3d810574b83f63.jpg

Bu deli heriften en yakın zaman da kurtulmamız lazım.

Allahın manyağı deneme tahtası yaptı takımı iyice.

sent via GSC

Çıkan haberlere inanmıyorum. Yönetim gazımızı almak için kadroya direkt olarak müdahale edecektir, ki zaten ediyor. Ben geçen seneki gibi bazı maçları bilerek kaybettiğimizi düşünüyorum. Şampiyonluk birilerinin elinde yazı tura gibi döndürülüyor. Göreceksiniz Alanya ve Bjk maçında herkesin istediği kadro çıkacak, Bjk maçını da alacağımızı düşünüyorum. İkinci yarı tam düzeldi dediğimiz anda yine müdahale gelebilir ama yine de şampiyonluğa inanıyorum.

Resmi kadroyu görmek gerekir haftalardır çıkan kadrolarda gazetelerin yamulduğu aşikar,Bence Yasin-Sinandan birisini kesin göreceğiz.

Tolga da oynayamayacak olsa itirazım olmazdı, Denayer' in orta sahada oynamasına. Stoperdeki kadar kötü performans göstermemesini muhtemel görüyorum hatta. Ancak Tolga bu takımın oyuncusu olacaksa 6-8 den başka yerde olmaz. Kanatta oynatma ısrarının izahı yok.

Bir kanat oyuncusundan beklenecek hücum aksiyonlarını yapabilmesi mümkün değil. Defansif katkısı için tercih ediyor desek; Feghouli-Garry-Yasin gayet takım savunmasına katılan oyuncular (Sinan' ı geçiniz); hatta rakibin çabuk bek-kanat oyuncularına karşı Tolga' dan daha iyi savunma yapabilirler. Zaten onlar varken, rakip bek oyuncusu pervasızca bindirme yapamaz. En çok da o noktadan kaybediyoruz. Mevcut oyun formatında Asamoah alınmış da olsa, problemi beklendiği kadar çözemezdi diye tahmin ediyorum. Tolga orijini gereği içe katediyor çoğu zaman, attığı goller bile o sayede; rakibin hem beki hem kanat oyuncusu Linnes-Lato ile başbaşa kalıyor. Değil onlar hiçbir solbek bu yükün altından kalkamaz.

Bazıları vazgeçeceğini umadursun; herifin kafasında hep üçlü defans var. Ona yönelik sol kanat oyuncusu ve oyun kurabilen stoper istemiş bile, haberler doğruysa. Diğer her şeyimiz tamam, istediği evsafta iki adam alındığı zaman görün siz; ligin anasını ağlatacağız muhteşem üç stoperli taktik dizilişimizle. Esas mevzu seneye Avrupa maceramız, şimdiden tir tir titriyor top class kulüpler. Asamoah transferinde Juventus niye son anda yan çizdi sanıyorsunuz, ??!!:H:eek:ley::asd22:...

Üst Alt