Fetö: "Dua ve himmet ile Galatasaray'ı ayağa kaldırmak lazım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fetö: "Dua ve himmet ile Galatasaray'ı ayağa kaldırmak lazım"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuslara gun dogdu

f79a1d95d8b08486097134ee0faa8e0e.jpg

ihsan kalkavak gibi ertuğrul sağlam gibi kişiler konusulmaz.
nihat özdemir ve ülkerler konusulmaz
"üniversiteyi kazanmamı feto sağladı hatta bölümümü bile onlar seçti" diyenler konusulmaz "kandırıldım" der (ne güzel kandırlmaksa o)
örnekler çoğaltılabilir.
hakan 20 yıldır 25 yıldır hep der o kişiye sempatim herzaman vardı diye. neden ogün buna ses çıkarmayanlar, neden o dönemler feto yu eleştirenlere hain dinsiz zındık ilan edilirken kimsenin sesi çıkmadı. bu tür dosyalar neden o dönemler hazırlanmadı?

şikeci orospu cocuklarının üzerine bi leke bulaştı neredeyse 5 yıldır bize her türlü pisliği bulaştırmaya çalıstılar yok malatya yok doğanlar yok manu maçı yok strumgraz maçı istediklerini alamadılar. en son ülkeni içerisinde bulunduğu durumdan faydalanmak isteyen fırsatçı şerefsizler bunuda kullanacak işte.

Allah düşmanın bile onurlusunu karakterlisini omurga sahibini versin. Böyle şerefsizler mücadele içinde ne biz bir adım ileri gidebiliriz nede onlar bize yetişebilir.

not. dosyayı hazırlayanlar toplayanlar ise kanallrrının sahibinin açıklamalarını , kendilerinin hayata nasıl tutunduklarıyla alakalı açıklamalarını unutmalarını hiç yaşanmamış gibi saymalarıda ayri bir kara mizah konusu.

ne yapalım bizde kandırıldık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt