FIBA Şampiyonlar Ligi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIBA Şampiyonlar Ligi

C6kAC_PWoAEm01M.jpg

Banvit eler. Karşıyaka da grupta karşılaşmıştı Venezia ile, burada yıpratmıştı Venezia'yı, 40 sayı fark atmıştı. Karşıyaka serisi biraz daha zorlu geçer gibi. Keşke 2. maçlar Türkiye'de olsaydı ama bence yarı finalde 2 takımımız olur. Tenerife elenir umarım kupa için en ciddi rakip onlar.

C6kAC_PWoAEm01M.jpg

Banvit eler. Karşıyaka da grupta karşılaşmıştı Venezia ile, burada yıpratmıştı Venezia'yı, 40 sayı fark atmıştı. Karşıyaka serisi biraz daha zorlu geçer gibi. Keşke 2. maçlar Türkiye'de olsaydı ama bence yarı finalde 2 takımımız olur. Tenerife elenir umarım kupa için en ciddi rakip onlar.

Dusmanimiz Ksk ve bizi her musabakada tarumar eden Banvit'i desteklememi sana yakistiramadim.

Dusmanimiz Ksk ve bizi her musabakada tarumar eden Banvit'i desteklememi sana yakistiramadim.

Karşıyaka'yı kaale mi alalım Uğur düşman olarak :) Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış misali olmalı. 2 takımın da basketbol kültürlerini seviyorum, bütçelerinin üzerlerinde iş yapıyorlar, genç oyuncu yetiştiriyorlar vs...

Üst Alt