FIFA 12 | GSCimbom Ligi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 12 | GSCimbom Ligi

Cevap: FIFA 12 | GSCimbom Ligi

Ben nasil oynayacagimi yeni ogrendim son macimizda 2-0 Dan sonra :)

Valla City'den sonra Porto'ya karşı oynamak çok rahat geliyor bana :) Sen yine bir şeyler yapar zorlarsın kazanırsın ama o zamana kadar benim de kendimi geliştirmem lazım :) Bugün seninle oynadığımız maçlar haricinde h2h maçları yaptım.

Napoli 3-1 Lyon

Napoli 4-1 Porto

Napoli 5-1 Cska

Napoli 1-3 Lazio

Napoli 4-2 OM

Napoli 6-1 Napoli

Napoli 2-0 Lazio

Yenildiğim Lazio maçında kaleye 2 şut atabildim inanılmaz lag vardı.Son Lazio maçında da hava karlıydı :)

Valla City'den sonra Porto'ya karşı oynamak çok rahat geliyor bana :) Sen yine bir şeyler yapar zorlarsın kazanırsın ama o zamana kadar benim de kendimi geliştirmem lazım :) Bugün seninle oynadığımız maçlar haricinde h2h maçları yaptım.

Napoli 3-1 Lyon

Napoli 4-1 Porto

Napoli 5-1 Cska

Napoli 1-3 Lazio

Napoli 4-2 OM

Napoli 6-1 Napoli

Napoli 2-0 Lazio

Yenildiğim Lazio maçında kaleye 2 şut atabildim inanılmaz lag vardı.Son Lazio maçında da hava karlıydı :)

Ben yeni alisiyorum zaten porto'ya.

Hep America ve City ile oynadigim icin zayif noktalari daha cøzemedim. Ama simdi buldum gibi :)

Napoli 3-1 Lyon

Napoli 4-1 Porto

Napoli 5-1 Cska

Napoli 1-3 Lazio

Napoli 4-2 OM

Napoli 6-1 Napoli

Napoli 2-0 Lazio

Masallah.

Iyi maclar yapmissin imece.

Üst Alt