FIFA 20 Ana Konu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sene ilk defa oynamıyorum.Beyazlayan saçlarım tekrar karardı.Gram aramadım oyunu.Cuma günleri geldiğinde, gene cuma geldi eziyet başlıyor diyordum.İnsan haftasonunu iple çeker ben kahır çekiyordum.Haftasonu ligini zevkle oynayan sapık var mı acaba

1 hafta once aldim, 2 hafta icinde oyunu kirip cope atacam gibi. Bu oyunda yerden uzun paslar ve asirtmali paslar olmuyor. Birde kafayi yiyecem walla, defans olayini cozemedim. Bir turlu topu ne alabiliyorum ve en kotusu rakip hep bos alan bulup bps kaleye atiyor golu.

S..... Fifasi, 96dan beri oynuyorum ama bunun gibi boktan oyun gormedim. 50 euro verdigime pismanim.

Birde bu fut olayi harbiden sinir bozucu, on binlerce paket actim bi kez bile iyi bir sey cikmadi. Her 10 paketten 1de hep muriqi cikiyor :D

Ne zaman FUT geldi, Pay to Win geldi ben bıraktım.

En son FIFA 18 oynuyordum...orda da çoğunlukla Seasons.

Oyunda naçizane başarılı olduğunu düşündüğüm taktikleri veriyorum;

- Kanatlara hızlanması 85 rating üstü adamları koyun ve bol bol koşu yollarına L1 üçgenle pas çıkarın.
- Savunma hattını olabildiğince geriye çekin, öne kurmayın.
- Kenar ortaları pek işe yaramıyor, denemeyin. Daha çok sıfıra inip, yerden orta yapın.
- Uzaktan şutlar da etkili değil, denemeyin.
- Uzaktan şutlar etkili olmasa da plase şutlarla gol bulma olasılığınız yüksek. Sol ve sağ çaprazlardan, ters ayaklı futbolcularla plase denemekten çekinmeyin. Mesela soldan Mane, sağdan Bale ve Salah gibi.

Edit: Bu oyunda penaltı atmayı becerebilen var mı? Bu kadar zorlaştırmanın alemi nedir yani. Ulan penaltı kazandığına insan üzülür mü? :(

Son düzenleme:
Sağ ya da sol alt köşelere stick ile rahat vuruluyor, ayarlaması da kolay. Online oynuyor rakibiniz vurduğunuz köşeyi oyuncunun kafasına bakıp anlamasın istiyorsanız topa gelirken son anda köşeyi değiştirebilirsiniz. Alta taraflar olunca sticki kaydırması kolay oluyor. :asd:

Penaltı mı atıyoruz atom mu parçalıyoruz belli değil.

Ortaya vurun gitsin yaw :D

Penaltıyı az biraz çözdüm gençler. İki kez kareye basıyoruz. İlk önce köşeyi belirleyin, daha sonra şut tuşuna basın ama barı doldurun mutlaka, top sert gitsin. En son şut tuşuna futbolcu topa vurmadan 1-2 saniye önce basın. Gözünüz topta olsun, ayağını kaldırdığı anda basın şut tuşuna.

Üst Alt