FIFA 21 | Ana Konu (9.10) - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir PES değil maalesef.

Bunu alanlar da FUT için alıyorlar zaten. PES’deki FUT’a benzer kısım pek tatmin edici değil FUT gibi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oynanış bana ciddi anlamda farklı geldi 10 saat sonunda. Ağırlıklı olarak Pro Clubs oynadım. Animasyonların biraz yavaşlaması gerekiyor bence. 3 yıldır çok tatmin etmiyor beni oynanış açısında. Bu sene alacak mıyım bilmiyorum ama oynanış daha 1-2 ay oturmaz her sene olduğu gibi. Oturduğunda da baştaki zevki vermiyor zaten, bozuluyor iyice e-spor oyuncuları için.
Dayanamadım az önce aldım oyunu :asd:

Bu oyunda orta sahalar neden bu kadar çabuk geçiliyor? Buna bir çare bulamadılar

Oh bee biri sonunda şunu yazmış. Abi ben anlamıyorum Fabinho - De Bruyne'u bile alsam hiç bir işe yaramıyor.

Her yolu denemedim taktik açısından 3-5-2, 4-5-1 hepsinde orta sahalar yol geçen hanı gibi oluyor.

İnanılmaz yaa ne kadar kalabalık yapsam daha da kolay geçildi orta sahalar.

Bende artık hiç takmıyorum bir ön libero bırakıp full ileri adam gömüyorum. 4-1-2-1-2 taktiği.

Ön libero dahil arka 5'li çakılı bırakıyorum. İleri 3'lüye ilerde kal diyorum. Kanatlarda git gel yapıyor.

Benim verim alabildiğim tek taktik bu oldu.

Bu iki kadro ile Div 2'ye yükseldim. Ben hep aynı kadro ile oynayamıyorum sıkılıyorum o yüzden 2 kadro güzel oluyor farklı oyuncular vs. Bundesliga ile oynarken biraz acı çekiyoruz ama olacak o kadar artık. 21 maç sonunda fut champions katılım puanını topladık.

1.JPG2.JPG

save.jpg

save_0.jpg

Bu istatistikleri yaptikca daha iyisini de almak istemiyor insan
Fakir drogbam rakipleri sahadan siliyor
Richarlison da her mac 1 asist 1 golle oynuyor

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

7570CF38-AA40-4536-8FD6-49345C63ED70.jpeg

FUT Champions hazirliklarimiz tüm hiziyla devam ediyor. Bebek Drogba önderliginde Drogbas Babys takimi ilk turnuvada Gold 1 klasmanini hedefliyor. Turnuvaya kadar 1-2 takviye daha yapilacagi ögrenildi. Özellikle Kaleci Areoladan pek memnun olmayan AKK gözünü Premier League çevirdi ve Hugo Lloris ile temasa Gecti

save_1.jpg

Div6dan div3e ciktim 1 haftada
Özellikle son maclarda cok balli itler denk geldi
Yine de acimadan kirip gectik hepsini

15.10.2020_16-52-29-gvvuanle.jpg

Screenshot_20201015-165916_Companion.jpg

Valla cok güzel akiyor beyler.
Sabah Jesus ve Gomez cikti paketten.
Cok güzel coin kaldirdik.

Yav su paket sansı bi de bize gulse gorevde verdikleri paketten baska acmıyorum.
Millet ne paralar akıtıyo fifa poşntslere yav

Yav su paket sansı bi de bize gulse gorevde verdikleri paketten baska acmıyorum.
Millet ne paralar akıtıyo fifa poşntslere yav

Fut çıktığından beri orjinal Fifa alıyorum. Geçen toplam 8 yılda sadece 2 defa işe yarar adam çıktı.

Biri Fifa 14'de Neymar diğeri Fifa 20'de Son.

Bunlar dışında hiç bir paketten işe yarar oyuncu çıkaramadım. Bir keresinde oyunun sonlarına doğru tüm kadroları satıp 2 milyon coinsin tamamı ile paket açtım. Sadece team of the season Neuer çıkmıştı. :red:

Üst Alt